Ověřená firma

MENERGA CZECH+ spol. s r.o.

Menerga je součástí mezinárodně úspěšné skupiny Systemair.

0 (0 hodnocení)

+420 284 822 537

Popis činnosti

MENERGA CZECH + spol. s r.o. - Výrobce klimatizační techniky MENERGA a jeho výhradní zastoupení pro ČR. Navrhujeme a dodáváme energetické systémy pro obytné prostory, bazénové komplexy, sportovní haly, průmyslové haly, výstavní prostory, nákupní střediska, divadla, kanceláře, prádelny, banky atd. Tyto systémy dosahují jak optimální spotřeby energie, tak i nejvyššího stupně zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu a vody.

KLIMATIZAČNÍ TECHNIKA MENERGA - systémy pro hospodárné využití energie jsou vyvíjeny a produkovány v součinnosti inženýry z oblasti vytápění, klimatizace, zdravotní techniky a elektro atd. (MENERGA disponuje vlastním vývojovým centrem při Technické universitě v Dortmundu). Tato týmová práce zahrnuje veškerou odbornost a zaručuje optimální řešení problémů.

Výrobky firmy Menerga se odlišují od běžně používaných klimatizačních zařízení, a to jednak koncepcí a použitými speciálními systémy. Představují kompaktní vzduchotechnické zařízení, které v sobě zahrnuje část vzduchotechniky, tj. přívod o odvod vzduchu, vysokoúčinné zpětné získání tepla, chlazení a kompletní systém měření a regulace, vložené rozvaděče E1 a MaR. V zařízeních Menerga jsou používané speciální systémy zpětného získávání tepla a netradiční systémy chlazení vzduchu.

Služby

prodej a servis klimatizační techniky hospodárné využití energie větrání budov bazénové jednoty

Kontakty

Telefony

+420 284 822 537 hlavní telefon
+420 284 822 539 Fax
+420 602 441 011 Mobile

Emaily

men-cz@login.cz

Odkazy

www.menerga.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 19
Út 9 - 19
St 9 - 19 Dnes
Čt 9 - 19
9 - 19

Klíčová slova

vzduchotechnika klimatizace klimatizační technika větrání MENERGA klimatizace Praha vzduchotechnika Praha větrání Praha klimatizační technika Praha komfortní klimatizace energetické systémy Praha vzduchotechnické zařízení

Kategorie

Klimatizační technika

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu