MICHÁLEK s.r.o.

Dodáváme kompletní systémy lanových drah, vleků a bobových drah. Působíme na trhu více než 20 let.

0 (0 hodnocení)

+420 469 365 111

Popis činnosti

V dnešní době se zabýváme kromě standardní strojírenské výroby, také realizacemi investičních celků v oblasti dodávek lyžařských vleků, lanových drah a bobových drah.

Důležitou část produkce firmy tvoří zakázková výroba podle dodané dokumentace pro tuzemské i zahraniční zákazníky. Působnost naší společnosti je v rámci celé České republiky a v Evropě

Výrobky na zakázku se pohybují v širokém rozsahu podle velikostí, typů a druhu použitých materiálů. Zhotovujeme velké, střední a malé svařence, obrobky a finální výrobky z běžných konstrukčních ocelí, nerezových materiálů i ze slitin hliníku.

Provádíme a zajišťujeme nejrůznější povrchové úpravy výrobků např. nátěrem, pokovením, galvnickým i žárovým zinkováním apod. Na přání zákazníka provádíme částečnou nebo úplnou dílenskou popřípadě montáž externí.

V roce 1997 se začala naše firma zabývat také vlastním výrobním programem - výrobou dopravních lanových zařízení. Ve firmě vzniklo projekčně - konstrukční oddělení a následně uvedla firma na trh svůj první bubínkový lyžařský vlek.

Chcete vědět více o naší firmě? Pište. Volejte.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Svařované konstrukce Konstrukce z nerezi a hliníku Lyžařské vleky Osobní, lanové a speciální lanové dráhy Bobové dráhy Brandauer Kompletní systémy lanových drah, vleků a bobových drah

Služby

Strojírenská výroba Projekční a konstrukční práce Zámečnické a svářečské práce Dílenská montáž Obrábění

Značky

Brandauer

Kontakty

Telefony

+420 469 365 111 hlavní telefon
+420 469 365 112 Fax

Emaily

info@michaleksro.cz
michaleksro@michaleksro.cz

Odkazy

http://www.michaleksro.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu