Zlatnictví Zlatá Koruna Plzeň

Největší výběr šperků v Plzni. Šperky pro každou příležitost.

0 (0 hodnocení)

+420 377 236 700

Popis činnosti

Vyrábíme a prodáváme šperky z drahého kovu, sloužící kráse a k ozdobě lidského těla, vyjadřující souhrn osobního vkusu a často tvořící rodinnou tradici.

Specializovaná prodejna šperků Moissanite, Amory, výroba na zakázku, výkup zlata a stříbra, povrchová úprava šperků: rhodiování, zlacení a stříbření šperků.

Jako jediní v Plzni spolupracujeme s firmou Ultimate - Gems s.r.o., oficiálním prodejcem drahokamů Moissanite a Amora pro ČR - cenově dostupných, s certifikátem a doživotní zárukou. Snubní a zásnubní prsteny, granáty, šperky vlastní výroby, diamanty, perly, originální šperky s vltavíny a syntetickými opály.

Každý výrobek originál z naší dílny. Opravy zlatých a stříbrných šperků. Čištění a jednoduché opravy šperků i na počkání. Možnost nákupu dárkových poukazů na šperky (voucherů) se slevou.

Slevy při nákupu nad 4 000 Kč ve výši 3 až 20 % a dárek zdarma. Sleva pro držitele karet "Sphere card" ve výši 5 %. Jsme členy svazu klenotníků a hodinářů ČR.

Každý den do 14:00 hod. opravy a čištění šperků na počkání. Nová kolekce snubních prstýnků za zaváděcí ceny. Více naleznete na našich www stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Zlato Stříbro Ocel Perly Diamanty Moissanite Amora Snubní prsteny Zásnubní prsteny Granáty Šperky s vltavíny Šperky se syntetickými opály

Služby

Výkup zlata Rhodiování Zlacení Stříbření Specializovaný prodej šperků Výroba šperků na zakázku Opravy zlatých a stříbrných šperků Rytiny do snubních prstenů

Kontakty

Telefony

+420 377 236 700 hlavní telefon
+420 607 282 668 Mobile

Emaily

zlatnictvi@zlata-koruna.cz

Odkazy

http://www.zlata-koruna.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu