Správa hřbitovů Opava

Středisko zajišťuje správu a údržbu osmi veřejných pohřebišť, hřbitovů ve Statutárním městě Opavě a městských částech Jaktař, Kateřinky, Komárov, Kylešovice, Podvihov, Suché Lazce, Vlaštovičky.

0 (0 hodnocení)

+420 553 627 728

Popis činnosti

Středisko zajišťuje správu a údržbu osmi veřejných pohřebišť, hřbitovů ve Statutárním městě Opavě a městských částech, včetně evidence a správy hřbitovních míst a uzavírání nájemních smluv k hrobovým místům.

Jako správci městských hřbitovů v Opavě a městských částech provádějí pravidelně údržbu zeleně a běžný úklid areálů hřbitovů. Znamená to, že provádí sečení a odvoz trávy, hrabání a odvoz spadlého listí, úklid spadlých větví, ořez přerostlé zeleně a údržbu pomníku Pochodu smrti.

Odváží odpadkové koše a maloobjemové kontejnery, rozmístěné na všech hřbitovech. Při spadu sněhu v zimním období provádí zaměstnanci na hlavních tazích hřbitovů plužení sněhu malotraktorem s radlicí, vedlejší chodníky jsou udržovány ručně.

Služby

Správa a údržba pohřebišť a hřbitovů Údržba zeleně Úklid areálu hřbitovů

Kontakty

Telefony

+420 553 627 728 hlavní telefon

Emaily

hrbitov@tsopava.cz

Odkazy

http://www.tsopava.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 19
Út 07 - 19
St 07 - 19
Čt 07 - 19
07 - 19

Klíčová slova

hřbitovy městský hřbitov Opava hřbitovy Opava hřbitovní místa Opava údržba hřbitovů Opava správa hřbitovů Opava pohřební služby Opava smuteční síně Opava hřbitov Jaktař hřbitov Kateřinky hřbitov Komárov hřbitov Kylešovice hřbitov Podvihov hřbitov Suché Lazce hřbitov Vlaštovičky

Kategorie

Hřbitovy Technické služby

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu