Městské koupaliště a minigolf Opava

Hlavní historická budova městského koupaliště je ve správě TSO a je novodobou kulturní památkou a chloubou města.

0 (0 hodnocení)

+420 553 759 147

Popis činnosti

V areálu se nachází hlavní bazén, který je rozdělen na dvě poloviny - plavce a neplavce a dětské brouzdaliště, průběžná brouzdaliště lemující bazény, písečná pláž s hudebním pavilónkem a sluneční terasa.

Novodobými atrakcemi jsou také dva tobogány, písčitá plocha pro plážový volejbal či dětské hřiště. Speciální technologií je voda ve všech bazénech vyhřívaná. Kapacita koupaliště je až 5 000 osob za den.

Vedle dětského bazénu je umístěno dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky letního koupaliště, kde jsou připraveny lavičky, prolézačky, houpací atrakce, malá tělocvična se skluzavkou a houpačkou. V areálu jsou dále pro děti připraveny k využití skákací hrad, skákací COMBO a megatrampolína.

Občerstvení je v areálu městského koupaliště zajištěno stánky, které jsou umístěny ve střední části a na koncích podélných křídel hlavní budovy. V 1 patře střední části se nachází restaurace.

V blízkosti areálu je také minigolf. Minigolf je otevřen vždy od května do konce září a uzavřen bude pouze v případě trvalého deště a nízkých teplot.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Tobogány Opalovací terasy Plavecký bazén

Služby

Koupaliště Minigolf Občerstvení Dětské hřiště Plážový volejbal Petanque

Kontakty

Telefony

+420 553 759 147 hlavní telefon

Emaily

lazne@tsopava.cz

Odkazy

http://www.koupalisteopava.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu