Apartmány u Veverek

Ubytování Slapy - Apartmány u Veverek Dovolená na Slapské přehradě.

0 (0 hodnocení)

+420 321 021 744

Popis činnosti

Hledáte-li pohodovou letní dovolenou v přírodě, neměly by Vám uniknout Slapy. Připraveny pro Vás máme čtyř až šestilůžkové apartmány a plně vybavené chatky pro 4 osoby. Ubytování na Slapech v Nové Živohošti si můžete zpestřit kromě koupání také výlety za poznáním krás Středočeského kraje.

Rekreační středisko se nachází 200 m od pláže Slapské přehrady a naši hosté mohou zaparkovat v našem uzavřeném areálu. Pohodlně a komfortně se budete cítit díky Wi-Fi připojení k internetu, otevřenému ohništi, zahradnímu krbu, baru se společenskou místností a velkému grilu na selata, kuřata a ryby.

Přímo v rekreačním zařízení na Slapech či v nedalekém okolí jsou pro Vás připraveny akce, jako disco, minigolf, pouťové atrakce, jízdy na ponících, tenisové kurty, výlety na parníku, lanový park, aquapark, půjčovna člunů a šlapadel, plážový bar s živou hudbou, rybaření (povolenku lze zakoupit v přívozu) či potápění.

Produkty

polopenze plná penze

Služby

ubytování Wi-Fi ohniště zahradní krb společenská místnost s barem

Kontakty

Telefony

+420 321 021 744 hlavní telefon

Emaily

ivanakytlerova@seznam.cz

Odkazy

www.apartmany-slapy.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop Dnes
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

penzion penziony Votice penzion ve Voticích penzion Živohošť ubytování Benešov Benešov ubytování ubytování na Slapech apartmány dovolená

Kategorie

Penziony Rekreace, rekreační zařízení

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu