Ověřená firma

Pension – Restaurace Pod Klášterem

• Příjemná a klidná atmosféra • Atraktivní prostředí nově zrekonstruovaných sklepů • Půjčovna Buggy •

0 (0 hodnocení)

+420 461 615 901

Restaurace

Akční nabídka

Popis činnosti

Dovolujeme si Vám nabídnout služby naší restaurace a penzionu "Pod Klášterem". Najdete nás v samém centru historické části města, na křižovatce turistických tras, mezi litomyšlským historickým náměstím, zámkem a klášterními zahradami.

Dva dvoulůžkové pokoje a jeden pokoj s mezonetem až pro čtyři osoby. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, televizorem se satelitním příjmem a internetovým připojením. Jsou situovány do samostatně stojící budovy. Samozřejmostí je snídaně a možnost celodenního stravování. Penzion je otevřen non-stop.

Pokoje – předsíň a obytná místnost – jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, toaletou, barevným televizorem se satelitním příjmem a možností připojení k internetu.

V naší restauraci a penzionu najdete příjemné prostředí s bohatou nabídkou minutkových jídel, velkým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů, pro milovníky dobrých vín nabízíme také nabídku z naší obsáhlé vinotéky. V letních měsících je k dispozici terasa.

Dále nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na ubytování, tak i na konzumaci v restauraci. Možnost pořádání firemních akcí v salonku s ozvučením a možností projekce s kapacitou 40 osob, kulečníkový salonek.

Prožijte neopakovatelný zážitek v BUGGY, kterou Vám půjčíme přímo na recepci restaurace Pod Klášterem. Půjčovna Buggy Rager 500I je schválená pro provoz na veřejných komunikacích v celé EU.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Pokoj s mezonetem Minutky Snídaně

Služby

Penzion Restaurace Půjčovna Buggy Posezení na terase Konference Kulečníkový salonek (karambol) Večírky, svatební hostiny, podnikové večírky

Kontakty

Telefony

+420 461 615 901 Restaurace
+420 602 725 672 Mobil
+420 602 712 703 Mobil

Emaily

pension@podklasterem.cz

Odkazy

www.podklasterem.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu