OČNÍ CENTRUM

0 (0 hodnocení)

+420 495 272 696

Akční nabídka

Popis činnosti

Oční centrum jsou pracoviště poskytující léčebnou a preventivní péči v oblasti očního lékařství. V našem centru je samozřejmostí odborný a zároveň lidský přístup. Využíváme špičkovou a moderní techniku. Nabízíme kvalitní a kompletní ambulantní oftalmologickou péči. Operace šedého zákalu, odstranění všech dioptrických vad.
Všechny operace očního pozadí(sítnice a sklivce).Část služeb včetně operací provádíme i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách. Zaměstnanci našeho centra jsou špičkou ve svém oboru. Všechny oční operace provádíme ambulantně, včetně operací sklivce a sítnice. Operace jsou prováděny špičkovými chirurgy. Drobné plastické operace: Odstraňování různých kožních změn, znamének, pigmentací v obličeji. Zákroky provádíme ambulantně, v místním znecitlivění. K odstranění některých drobných útvarů a k epilaci používáme moderní elektrokoagulační přístroj... Dermatokorektiva: V našem centru provádíme i lékařské kosmetické zákroky, a to pouze pod vedením odborného lékaře-Injekční lipolýza - Trápí Vás dvojitá brada nebo „syslíky“ pod tvářemi? Nebo nahromadění tuku na kolenou či na bocích? Zkrátka kterákoli oblast, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Služby

MPD (hustota makulárního pigmentu) - včasná diagnóza onemocnění degenerací sítnice Operace krátkozrakosti, operace dalekozrakosti a astigmatismu: Implantace Multifokální nitrooční čočky Acri.LISA Implantace Multifokální torické nitrooční čočky Acri.LISAtoric Fakická nitrooční čočka Acrysoft CACHET ICL pro krátkozrakost nitrooční kontaktní čočka ICL pro dalekozrakost nitrooční kontaktní čočka ICL torická pro astigmatismus LRI limbální relaxační incise při astigmatismu Operace sítnice a sklivce: Krvácení do sklivce (hemoftalmus) Zákalky sklivce (opacity sklivce) Onemocnění sítnice při cukrovce (retinopatie diabetická) Odchlípení sítnice (amoce sítnice) Operace makulární díry (macula loch), epimakulární membrány, otok sítnice

Kontakty

Telefony

+420 495 272 696 hlavní telefon
+420 608 800 886 nonstop linka 24 hodin denně!!! Volejte kdykoliv.

Emaily

info@ocni-centrum.eu

Odkazy

http://www.ocni-centrum.eu

Kontakty

Kategorie

Oční lékařství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu