Ověřená firma

AUREA Numismatika a.s. - aukce, top mince, výkup mincí, medailí a bankovek

Vykupujeme za hotové staré mince, medaile, bankovky, řády, vyznamenání, odbornou literaturu a staré pohlednice.

0 (0 hodnocení)

+420 604 273 741

Popis činnosti

Nabízíme všem sběratelům i ostatním zájemcům naší odbornou pomoc v oblasti numismatiky. S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem o mincích, medailích, bankovkách i vyznamenáních.

Pořádáme 2x ročně velkou numismatickou aukci s mezinárodní účastí, dražíme staré mince, medaile, bankovky, řády, vyznamenání a odbornou literaturu. Nabízíme poradenství zdarma, odhady cen, posuzování pravosti a odborné posudky. Nabídněte nám svůj hodnotný materiál, prodáváme a nakupujeme za nejlepší ceny.

Výkup a prodej mincí, medaile, vyznamenání, staré pohlednice. Numismatická aukce, dražba mincí, odborná literatura. Navštivte nás v naší prodejně Aurea Numismatika Korunní 73, 130 00 Praha 3.

Nabízíme všem sběratelům i ostatním zájemcům naší odbornou pomoc v oblasti numismatiky. S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem o mincích, medailích, bankovkách i vyznamenáních.

Věříme, že kvalifikovaně zodpovíme všechny Vaše otázky, v případě potřeby je možná konzultace i s dalšími odborníky. Jsme tu pro vás, pokud máte dotaz k zakoupenému zboží nebo hledáte informace o našich službách, rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Produkty

Stříbrné a zlaté mince Slitky zlata Investiční mince Starožitné mince Medaile a řády Medaile Rakousko Uhersko Mince Rakousko Uhersko Sběratelské doplňky Numismatika - literatura Pohlednice Sběratelská literatura a pomůcky

Služby

Výkup a prodej mincí Výkup a prodej medailí Výkup a prodej vyznamenání Nákup a prodej pohlednic Pořádání aukcí Numismatické aukce Prodej investičního zlata Oceňování mincí a medailí Odborné posudky Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 604 273 741 hlavní telefon
+420 224 251 094 Tel.
+420 224 254 627 Fax

Emaily

aukce@aurea.cz
obchod@aurea.cz

Odkazy

www.aurea.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu