+420 567 212 836

Main

Popis činnosti

Potřebujete zateplit Váš dům? Kontaktujte naši firmu v Polné.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1995. Patříme mezi certifikované dodavatele pro snadné a účinné zateplení rodinných, bytových a panelových domů, skladů, průmyslových a zemědělských objektů foukanou izolací. Izolace vhodná zejména pro zateplení dutého stropu, půdního prostoru, vazníkové konstrukce, dvouplášťové a ploché střechy, zateplení šikmin. Působíme již 26 let po celé ČR.

Rychlá realizace bez odpadu s okamžitou úsporou nákladů na vytápění v zimních měsících a příjemné klima v létě. Naše firma provádí tepelné izolace foukanou minerální vatou po celé ČR.

Jsme specialisté na foukané izolace již 26 let po celé ČR. Nabízíme Vám bezplatnou cenovou nabídku a prohlídku objektu. Naši pozornost soustředíme nejen na majitele rodinných domů, ale také na spolupráci se stavebními společnostmi, majiteli zemědělských objektů, výrobních hal a bytových družstev.

Skvělé ceny a osobní přístup k zákazníkům. _

Produkty

tepelné foukané izolace izolační materiál minerální izolace celulozová izolace minerální granulát pochozí podlaha tepelná izolace stropu

Služby

aplikace foukané izolace zateplení půdních a mezistřešních prostor zateplení rodinných domů a novostaveb zateplení zemědělských objektů dodávka a montáž půdního pochozího systému

Značky

Climastone Ciur a.s. Brandýs nad Labem Knauf insulation a.s.

Členství v profesních spolcích

Svaz podnikatelů ve stavebnictví

Certifikáty

http://www.foukana-izopol.cz/firma/certifikaty

Speciality

foukací agregát nepotřebuje připojení k el. síti

Jazyky

čeština angličtina švédština

Kontakty

Telefony

+420 567 212 836 Main
+420 607 504 866 Alt
+420 723 657 112 Mobile

Emaily

izolace@foukana-izopol.cz

Odkazy

http://www.foukana-izopol.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu