Ověřená firma

Daniel Čáslavský IZOPOL

Zateplování domů Polná.

0 (0 hodnocení)

+420 567 212 836

Popis činnosti

Potřebujete zateplit Váš dům? Kontaktujte naši firmu v Polné.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1995. Patříme mezi tradiční dodavatele pro snadné a účinné zateplení rodinných, bytových a panelových domů, skladů, průmyslových a zemědělských objektů foukanou izolací. Izolace vhodná zejména pro zateplení dutého stropu, půdního prostoru, vazníkové konstrukce, dvouplášťové a ploché střechy, zateplení šikmin. Za 23 let naší působnosti v Česku, jsme se z malé firmy rozrostli na spolehlivou certifikovanou společnost, poskytující služby na celém území České republiky.

Rychlá realizace bez odpadu s okamžitou úsporou nákladů na vytápění v zimních měsících a příjemné klima v létě. Naše firma provádí tepelné izolace foukanou minerální vatou po celé ČR.

Jsme specialisté na foukané izolace již 20 let po celé ČR. Nabízíme Vám bezplatnou cenovou nabídku a prohlídku objektu. Naši pozornost soustředíme nejen na majitele rodinných domů, ale také na spolupráci se stavebními společnostmi, majiteli zemědělských objektů, výrobních hal a bytových družstev.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

tepelné foukané izolace izolační materiál

Služby

aplikace foukané izolace zateplení půdních a mezistřešních prostor zateplení rodinných domů a novostaveb zateplení zemědělských objektů

Značky

Climastone Ciur a.s. Brandýs nad Labem

Kontakty

Telefony

+420 567 212 836 hlavní telefon

Emaily

izolace@foukana-izopol.cz

Odkazy

www.foukana-izopol.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu