Elektromix

Prodejna elektra a svítidel.

0 (0 hodnocení)

+420 739 472 979

Main

Popis činnosti

V prodejnách elektra a svítidel Elektromix naleznete široký sortiment bílého zboží, kuchyňských spotřebičů, elektroniky a osvětlení.

V naší nabídce naleznete vestavné a volně stojící spotřebiče do domácností (kombinované chladničky, pračky, myčky), malé spotřebiče (vysavače, žehličky), veškerou elektroniku (tv, pc, mobilní telefony) a další kvalitní spotřebiče pro vybavení Vašich domovů a kanceláří.

Zajistíme Vám designové i maximálně praktické vyladění vašeho bytu či domu počínaje vypínači přes kuchyňské spotřebiče a elektroniku, osvětlení pokojů, koupelen, kuchyní, sklepů, venkovní, zahradní i bazénové osvětlení.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. _

Produkty

veškerý elektrosortiment elektroinstalační materiál veškerou elektroniku i v retro designu velké elektrospotřebiče jako jsou chladničky, pračky, sporáky, myčky, atd. vestavné elektrospotřebiče IT sortiment, notebooky rychlovarné konvice, vysavače, mixéry, roboty, satelitní techniku bohatou nabídku svítidel

Služby

nízké ceny nabídku na míru dle Vašich požadavků a představ cenné dlouholeté zkušenosti individuální přístup okou kvalitu služeb dovoz výrobků včetně montáže záruční i pozáruční servis

Kontakty

Telefony

+420 739 472 979 Main
+420 739 472 979 Alt
+420 739 374 206 Mobile

Emaily

tyrsova@elektromix.cz

Odkazy

http://www.elektromix.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu