Ověřená firma

BROUMAR - koupaliště a kemp

KOUPÁNÍ - AUQA ZORBING - ŠLAPADLA - BEACHVOLEJBAL

0 (0 hodnocení)

+420 494 668 309

Recepce

Popis činnosti

Areál v objetí rozlehlého rybníka Broumar, který spoluvytváří prostor zvoucí k odpočinku a zábavě. Nenajdete u nás žádné velké skluzavky, tobogány či jiné monstrózní atrakce. To je pole především velkých komerčních center. Co však u nás najdete, to je vstřícný přístup personálu, rodinnou atmosféru, prostor pro relaxaci a sportovní vyžití a zejména klidné a pohodové prostředí.

S oblibou nás navštěvují všechny věkové kategorie a zejména pak rodiny s dětmi. Pro děti je připraven dětský bazén se skluzavkou, pískoviště, prolézačky. Mládež a dospělí mohou využít 50m dlouhý bazén s vyhrazenou plaveckou dráhou, tenisové kurty, kurt na beachvolejbal, rekreační stolní tenis, lodičky, šlapadla a další.

Ti, kteří se u nás chtějí zdržet déle, mohou využít ubytování v šesti čtyřlůžkových chatkách nebo ve vlastním karavanu či stanu. Náš kemp dokáže nabídnout prostor pro 50 stanů a 40 karavanů.

Těšíme se na Vás!

Služby

koupaliště ubytování v kempu 50 m plavecký bazén malý bazén pro děti aqua zorbing šlapadla loďky tenis ping-pong plážový volejbal petenque občerstvení

Kontakty

Telefony

+420 494 668 309 Recepce
+420 725 796 345 Správce

Emaily

info@broumar.cz

Odkazy

www.broumar.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu