Kostelecký Pardubice, s.r.o.

Zahradní a komunální technika. Vše, co Vaše zahrada potřebuje.

0 (0 hodnocení)

+420 466 262 032

Popis činnosti

Naše firma se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky od renomovaných výrobců. Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní předprodejní, záruční i pozáruční servis.

Máme plnohodnotně vybavený servis přímo u prodejny. Také jsme vybaveni dodávkou s přívěsem, takže jsme jakékoli zboží schopni přepravit přímo k Vám. V případě defektu nebo nutné údržby na stroji jsme schopni operativně reagovat a nedostatky odstranit u Vás na místě, popřípadě převést stroj k nám do servisu.

Do našeho sortimentu již od začátku patří švédská Stiga, která vyrábí od malé strunové sekačky až po profesionální kloubové stroje Park a Titan, které díky výměnným čelním adaptérům jsou vhodné pro celoroční použití.

V naší nabídce mají své místo dieslové profesionální sekací traktory, malotraktory a traktory od japonského výrobce Kubota. Traktory mají oproti jiným značkám značné výhody. Kubota nabízí traktory již od 12 Hp až po 140 Hp. V tomto rozmezí naleznete více než 50 typů.

Od dalšího japonského výrobce, firmy HITACHI, odebíráme vysoce kvalitní profesionální motorové pily, výkonné křovinořezy a jamkovače. Pro příznivce českých strojů nabízíme bubnové sekačky DAKR.

Pro doplnění sortimentu prodáváme štípačky na dřevo BALFOR, svahové sekačky CANYCOM, postřikovače od firmy SOLO a motory BRIGGS & STRATTON.

Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naším hlavním cílem je plně uspokojit zákaznické potřeby v oblasti zahradní techniky.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete s našimi službami plně spokojeni.

Produkty

Sekačky Traktory Křovinořezy Plotostřihy Sněhové frézy Motorové pily Řetězy Štípače dřeva Postřikovače Rosiče Bubnové sekačky Příslušenství Ochranné pomůcky

Služby

Prodej a servis zahradní techniky Předprodejní servis Záruční a pozáruční servis Dovoz zboží k Vám domů

Značky

Kubota Stiga BALFOR DAKR SecoGROUP HITACHI BRIGGS & STRATTON Fiskars CANYCOM SOLO

Kontakty

Telefony

+420 466 262 032 hlavní telefon
+420 602 827 815 Mobile

Emaily

info@a-z-sekacky.cz
vladimir.kostelecky@quick.cz

Odkazy

www.a-z-sekacky.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu