Šicí centrum - Radovský Vladimír

S námi je šití lehčí!

0 (0 hodnocení)

+420 386 352 901

E-shop, objednávky

Popis činnosti

Naše firma vznikla v roce 1991 jako rodinný podnik se zastoupením pro prodej šicích strojů Singer. Jako jediná firma nabízíme přes deset nejznámějších značek šicích strojů, máte tedy velice široký výběr pro zakoupení toho nejlepšího šicího stroje pro Vás.

Šicí centrum Radovský je specializovaný e-shop na šicí stroje všech dostupných značek. Prodáváme šicí stroje, vyšívací stroje, krejčovské panny, žehličky a řezací techniku. Vhodné pro krejčovství, šicí dílny a módní salóny, ale také pro domácnosti a speciálně pro ženy, které si oblíbily patchwork a quilting.

Nejsme pouze e-shop, ale odborní prodejci, kteří se zabývají prodejem šicích strojů přes 25 let! Nekupujte šicí stroje v supermarketu a v e-shopech, kde nemají se stroji praktické zkušenosti, ale u odborníků, kteří Vám jakýkoliv šicí stroj odborně předvedou a vysvětlí.

Bezproblémový a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u zákazníka je u nás naprostou samozřejmostí.

Pokud si nevíte rady s výběrem šicího stroje, tak nás neváhejte kontaktovat. Vždy Vám doporučíme kvalitní šicí stroj dle Vaší potřeby!

Produkty

šicí stroje stříhací technika žehlicí technika krejčovské panny pletací stroje textilní galanterie

Služby

e-shop servis žehlicí techniky servis veškeré textilní techniky potahování knoflíků i čalounictví prodej šicích strojů servis šicích strojů servis všech textilních strojů narážení nýtů a druků

Značky

Bernina Bernette Babylock Gritzner Janome Singer Veritas Husqvarna Viking Brother Elna Toyota AEG Zetina Veronica Pfaff

Kontakty

Telefony

+420 386 352 901 E-shop, objednávky
+420 386 358 352 Kamenná prodejna, servis

Emaily

info@radovsky.cz
prodej@radovsky.cz
info@sici-centrum.cz

Odkazy

www.sici-centrum.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu