VMK-CZ s.r.o.

Váš partner pro průmyslovou automatizaci!

0 (0 hodnocení)

+420 465 520 600

Main

Popis činnosti

Společnost byla založena v roce 1999, svoji činnost zahájila jako konstrukční kancelář pro vývoj mechanických částí jednoúčelových zařízení a přípravků. Za tuto dobu pomohli její zaměstnanci s vývojem a implementací mnohých automatizačních celků, které přišly na svět díky jejich bohatým zkušenostem, spojeným s použitím nejmodernějších technologií.

Mezi hlavní oblasti, kde firma nabízí svoje služby, patří montážní, testovací, svařovací nebo balicí linky, které díky své komplexnosti jsou vydatnými pomocníky u našich zákazníků. Společně s implementací a zaškolením personálu přímo u zákazníka firma dodá i veškeré potřebné dokumenty popisující funkci, BOZP či drží náhradní díly pro pozáruční servis.

V současné době je společnost schopna svým zákazníkům nabídnout komplexní služby v oboru průmyslové automatizace, od návrhu technického řešení až po instalaci celého řešení na místě určení, po vlastní proces vývoje a následné realizace jednotlivých projektů.

Společnost má vlastní široký tým odborníků s dlouholetou zkušeností v oboru průmyslové automatizace podporovaný softwarem pracujícím na bázi projektového řízení, kde jsou jednotlivé procesy řízeny a kontrolovány zavedeným systémem kvality dle normy ISO 9001.

V průběhu své dnes již více než 15 let dlouhé existence se společnost neustále rozrůstá a rozšiřuje pole své působnosti, což jí dnes zajišťuje pozici významného hráče na trhu průmyslové automatizace, a to jak v převládajícím automobilovém průmyslu, tak i v ostatních průmyslových odvětvích.

Nehledáme klasická řešení, ale snažíme se nabídnout procesy, které přinesou vysokou přidanou hodnotu spolu s optimalizací výrobních kroků a s ohledem na bezpečnost práce a šetrnost k životnímu prostředí. Pomáháme najít optimální cestu, která přinese splnění veškerých Vašich požadavků.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Automatické montážní linky Testovací linky Svařovací linky Balicí linky Náhradní díly

Služby

Výroba dílů a montáž Implementace Záruční a pozáruční servis Elektroprojekce Zaškolení obsluh Vývoj software Automobilový průmysl Elektrotechnický průmysl Potravinářský průmysl Zdravotnictví

Značky

CAD/CAE EPLAN ELCAD SW SolidWorks Pro-Engineer

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 465 520 600 Main
+420 465 520 601 Fax

Emaily

vmk@vmk.cz

Odkazy

http://www.vmk.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu