Ověřená firma

VMK-CZ s.r.o.

Váš partner pro průmyslovou automatizaci!

0 (0 hodnocení)

+420 465 520 600

Popis činnosti

Společnost byla založena v roce 1999, svoji činnost zahájila jako konstrukční kancelář pro vývoj mechanických částí jednoúčelových zařízení a přípravků. Za tuto dobu pomohli její zaměstnanci s vývojem a implementací mnohých automatizačních celků, které přišly na svět díky jejich bohatým zkušenostem, spojeným s použitím nejmodernějších technologií.

Mezi hlavní oblasti, kde firma nabízí svoje služby, patří montážní, testovací, svařovací nebo balicí linky, které díky své komplexnosti jsou vydatnými pomocníky u našich zákazníků. Společně s implementací a zaškolením personálu přímo u zákazníka firma dodá i veškeré potřebné dokumenty popisující funkci, BOZP či drží náhradní díly pro pozáruční servis.

V současné době je společnost schopna svým zákazníkům nabídnout komplexní služby v oboru průmyslové automatizace, od návrhu technického řešení až po instalaci celého řešení na místě určení, po vlastní proces vývoje a následné realizace jednotlivých projektů.

Společnost má vlastní široký tým odborníků s dlouholetou zkušeností v oboru průmyslové automatizace podporovaný softwarem pracujícím na bázi projektového řízení, kde jsou jednotlivé procesy řízeny a kontrolovány zavedeným systémem kvality dle normy ISO 9001.

V průběhu své dnes již více než 15 let dlouhé existence se společnost neustále rozrůstá a rozšiřuje pole své působnosti, což jí dnes zajišťuje pozici významného hráče na trhu průmyslové automatizace, a to jak v převládajícím automobilovém průmyslu, tak i v ostatních průmyslových odvětvích.

Nehledáme klasická řešení, ale snažíme se nabídnout procesy, které přinesou vysokou přidanou hodnotu spolu s optimalizací výrobních kroků a s ohledem na bezpečnost práce a šetrnost k životnímu prostředí. Pomáháme najít optimální cestu, která přinese splnění veškerých Vašich požadavků.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Automatické montážní linky Testovací linky Svařovací linky Balicí linky Náhradní díly

Služby

Výroba dílů a montáž Implementace Záruční a pozáruční servis Elektroprojekce Zaškolení obsluh Vývoj software Automobilový průmysl Elektrotechnický průmysl Potravinářský průmysl Zdravotnictví

Značky

CAD/CAE EPLAN ELCAD SW SolidWorks Pro-Engineer

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 465 520 600 hlavní telefon
+420 465 520 601 FAX

Emaily

vmk@vmk.cz

Odkazy

www.vmk.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu