Ověřená firma

KOSMETICKÉ STUDIO - ŠROMOVÁ MILOSLAVA

Omlazující procedury pro Vaši pleť.

0 (0 hodnocení)

+420 606 484 243

Popis činnosti

Nevíte, jak byste ulevili své pleti od stresu a škodlivých vlivů prostředí? Hledáte místo, kde se někdo kompletně postará o vaši pleť? Navštivte náš kosmetický salón.

Nabízím Vám kosmetické služby v salónu v Kralovicích. v Oboru mám praxi téměř 20let.

Ve svém kosmetickém salonu pracuji s novou řadou produktů ITALSKÉ značky DIEGO DALLA PALMA. Tato kosmetická značka vznikla v 60letech v Itálii, kde má své výzkumné laboratoře. Jedná se o exkluzivní značku RVB SKINLAB s bio-revitalizačním účinkem všech aplikovaných přípravků.

Jedinečná formule 51+3 HYALU KOMPLEX zaručuje pro Vaši pleť nastartování správné funkčnosti pleti, zajišťuje a udržuje její krásu.

Jako novinku ve svém salonu používám přístroj pro omlazení pleti ultrazvukem Panestetic. Tento zajišťuje 3 efekty během jednoho ošetření .

• Bezbolestné hloubkové čištění - odstranění komedonů. Pleť bude pročištěná bez bolesti a zčervenání.
• Jemný peeling pomocí ultrazvuku. Pleť je hladká, jemná a projasněná.
• Intenzivní zapracování sér - hydratace a lifting pleti. Zmenšení hloubky vrásek.
Tato značka má charakter lékařské kosmetiky, takže zákaznice po 2-3 ošetřeních vidí odstranění různých problémů pleti. Klientky mají možnost zakoupit vhodné přípravky pro pleť přímo v salonu dle našeho odborného doporučení.

DIEGO DALLA PALMA - Stimulace kolagenních vláken, zpevnění kontur obličeje, neinvazivní omlazení, příjemná relaxace. Počet aplikací dle stavu pleti a věku. Profesionální péče je rozšířena o ošetření Resurface, které působí proti akné, pigmentovým skvrnám a celkovému projasnění na bázi chemického peelingu.

Pokud vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje aplikace chemických prostředků, nechte si v kosmetickém salónu Kralovice ošetřit pleť přístrojem na zmírnění zánětlivých procesů v podobě akné i oparů, nebo vyzkoušejte modelovací masáž obličeje, která navrátí vaší tváři svěží rysy a zároveň se u ní i úžasně zrelaxujete. Také nabízím ošetření přirozených nehtů technikou P-Shine. Nejedná se o prodlužování, ale o regeneraci a výživu nehtů. Pracuji s kosmetikou značky Allissa - hojivá, antiseptická, vhodná na citlivou pleť a dekorativní kosmetikou s minerály, značky Inglot. K prodeji přípravky zn.Skin So - výživa na řasy.

Mám certifikáty na všechny značky kosmetiky, se kterou pracujeme.

Potěšte své blízké dárkovými poukazy!

Podle požadované procedury vás objednám v horizontu jednoho až tří týdnů.

Ceny se pohybují dle použití kosmetických přípravků a stavu pleti, včetně individuální dohody. Platba možná hotově i platební kartou.

Těším se na Vaši návětěvu.

Produkty

prostředky na přírodní bázi vůně dekorativní kosmetika zn. Inglot kosmetika zn. Alissa kosmetika Diego Dalla Palma

Služby

kvalifikované poradenství modelovací masáž obličeje líčení pro všechny příležitosti regenerace prostředky na přírodní bázi odstranění pigmentových nerovností hloubková omlazující modeláž obličeje chemický peeling depilace dolních končetin a třísel teplým voskem ošetření pleti ULTRAZVUKEM stimulace kolagenních vláken zpevnění kontur obličeje neinvazivní omlazení ošetření Resurface

Kontakty

Telefony

+420 606 484 243 hlavní telefon

Emaily

miloslavasromova@seznam.cz

Odkazy

www.kosmetika-kralovice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu