Ověřená firma

Veterina MVDr. Václav Petr

Komplexní péče pro koně, psy, kočky a malá zvířata Ostrava-Hrabová.

0 (0 hodnocení)

+420 596 735 228

Ordinace

Popis činnosti

Hledáte kvalitní veterinární služby pro Vašeho zvířecího kamaráda? Obraťte se na veterináře MVDr. Václava Petra.

Zajišťujeme kompletní veterinární péči pro malá zvířata. Veterinární ordinace v Ostravě-Hrabové poskytuje služby denně dle ordinačních hodin, mimo tyto hodiny pak funguje veterinární pohotovost po telefonické konzultaci a objednání jak v noci, tak i o sobotách, nedělích a svátcích.

Veterinární ordinace disponuje vybavením, jako je např.RTG, USG, zubní ultrazvuk, mikroskop, čtečka mikročipů, otoskop-ophtalmoskop nabízí: vyšetření klinická, gynekologická, ultrasonografická, všeobecná rentgenologická, RTG dysplazie kyčelních a loketních kloubů, parazitologická vnějších a koprologická vnitřních parazitů, mikroskopická.

Vykonáváme vakcinaci všech druhů zvířat, chirurgické výkony, stomatologii. Zajistíme laboratorní vyšetření krve, tetování psů, čipování zvířat a identifikace, vydávání mezinárodních PET PASŮ.

Můžete si objednat i výjezdovou službu k základním veterinárním zákrokům - klinické vyšetření, očkování, pomoc při porodu apod. Výjezdová služba k ošetření koní, klinická vyšetření a ošetření.

Navštivte naši veterinární ordinaci nebo se telefonicky objednejte. Každému zvířecímu pacientovi poskytujeme komplexní veterinární péči.

Produkty

Veterinární léčiva Antiparazitní přípravky Klinické diety PET pasy

Služby

Veterinární ordinace Pohotovostní služba Veterinární služby v chovech koní Výjezdní služba Vyšetření ortopedická RTG přenosným vysokofrekvenčním přístrojem Preventivní vakcinace Optimalizace vakcinačních procesů Odběry krve a zajištění jejího vyšetření Vyšetření a ošetření chrupu koní Chirurgické ošetření měkkých tkání Kastrace hřebců Parazitologické vyšetření a odčervení Vyšetření koní při koupi/prodeji

Kontakty

Telefony

+420 596 735 228 Ordinace
+420 737 772 426 MVDr. Magda Baronová
+420 608 858 412 MVDr. Václav Petr

Emaily

vaclav.petr@volny.cz
veterina-ostrava@seznam.cz
magdabaron@seznam.cz

Odkazy

www.veterina-ostrava.cz

Kontakty

Ordinační hodiny:

Po 8:30 - 12:30 14 - 18
Út 8:30 - 12:30 14 - 18
St 8:30 - 12:30 14 - 18
Čt 8:30 - 12:30 14 - 18
8:30 - 12:30 14 - 18

Po telefonické domluvě ošetříme akutní případy i mimo ordinační dobu, o víkendech a svátcích.

Klíčová slova

veterinární pohotovost výjezdová služba nemoci koní čipování nemoci psů a koček čipování psů Ostrava veterinární ordinace Ostrava veterinář Ostrava veterina Ostrava veterinární pohotovost Ostrava péče pro koně Ostrava péče o psy Ostrava péče o kočky Ostrava malá zvířata Ostrava veterinární klinika Ostrava pet pasy Ostrava MVDr. Petr Ostrava MVDr. Baronová Ostrava veterina Hrabová veterinární ordinace Hrabová

Kategorie

Veterinář Zvířata drobná domácí Hospodářská zvířata Krmiva

Platební metody

  • VISA
  • MASTERCARD
  • hotově
  • DISCOVER

V naší ordinaci přijímáme také platební karty.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu