+420 545 427 611

Akční nabídka

Popis činnosti

Ubytování v Brně nedaleko nádraží, výstaviště i centra města, přesto v klidné části Brna. Na zastávku MHD to je 2 minuty chůze, sídlíme v blízkosti autobusového nádraží Zvonařka a nákupního centra Galerie Vaňkovka. Výborné napojení z/na dálnice D1 (Praha, Ostrava, Vídeň) a D2 (Bratislava). Auto zaparkujete v naší kamerově hlídané garáži bezplatně.

Moderní příjemný a komfortní CITY APART HOTEL BRNO je ideálním místem pro služební cesty, dlouhodobé pobyty, kulturu, návštěvy veletrhů, výstav a školení či semináře.

Hotel nabízí 91 lůžek, a to ve 40 moderních, komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo v apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a plně zařízenou kuchyňkou až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny regulovatelnou klimatizací, sociálním zařízením, telefonem, minibarem, TV, psacím stolem a lednicí. V každém se bezplatně připojíte k širokopásmovému i Wi-Fi internetu. Některé pokoje vycházejí vstříc tělesně postiženým.

Ze služeb stojí za zmínku masáže, sauna, business servis, praní a žehlení prádla, posezení či odpočinek poskytne příjemná společenská místnost s krbem a zahradou. Personál hovoří anglicky a německy, recepce pracuje nepřetržitě.

Ceny zahrnují snídaňový bufet, bezplatné, hlídané garážové stání a širokopásmový i Wi-Fi internet v celém hotelu. Stálým hostům nabízíme Prémiové partnerství - cenově zvýhodněné ubytování. Pro zasedání, semináře nebo firemní oslavy máte k dispozici tři místnosti s kapacitou od 2 do 50 osob. V hotelu jsou poskytovány masáže a sauna.

Produkty

jednolůžkové pokoje dvoulůžkové pokoje apartmány konferenční místnosti kuřácké pokoje nekuřácké pokoje pokoje pro tělesně postižené pokoje pro ubytování s domácím mazlíčkem garáž

Služby

ubytování semináře školení dlouhodobé ubytování snídaně internet (Wi-Fi) parkování - garážové stání caterring masáže bussiness servis praní a žehlení prádla snack bar sauna

Kontakty

Telefony

+420 545 427 611 hlavní telefon
+420 545 427 614 Alt

Emaily

book.brno@city-aparthotel.com

Odkazy

http://www.city-aparthotel.com website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop Dnes
Ne nonstop

Klíčová slova

hotel Brno ubytování Brno konference Brno semináře Brno hotely Brno hotel s garáží dlouhodobé ubytování BVV konference kongresy konferenční prostory catering ubytování, možnost parkování garáže centrum Brna Brno jih

Kategorie

Hotely Konference, kongresy - pořádání, služby Parkoviště, parkovací garáže Masáže

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu