Ověřená firma

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

profi nářadí, soupravy nářadí, dílenské vozíky, aku nářadí, pneumatické nářadí, elektrické nářadí......

100 (1 hodnocení)

+420 541 249 260

Profilová fotogalerie

Soupravy nářadí

fotografie 1/25 - Soupravy nářadí - Soupravy nářadí jsou určeny pro všestranné použití zejména pro základní údržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství, pro náročné domácí mistry i pro ty zákazníky, kteří vyžadují kvalitní nářadí za velmi příznivou cenu.

Pracovní, dílenské stoly

fotografie 2/25 - Pracovní, dílenské stoly - Dílenské, pracovní stoly se skříňkami, zamykatelnými zásuvkami, uloženými na kuličkových ložiscích, splňující evropské normy, najdete na našem e-shopu v kategorii dílenský nábytek.

Řezné kotouče

fotografie 3/25 - Řezné kotouče - Řezné kotouče jsou kvalitní, výkonné a silné nástroje pro profesionální i běžné použití vyznačující se dlouhou životností.

Kompresory

fotografie 4/25 - Kompresory - Nabízíme kvalitní kompresory pro malé i profesionální dílny. Tlakové nádoby s různými objemy a parametry, najdete přehledně na našem e-shopu.

Akumulátorové nářadí

fotografie 5/25 - Akumulátorové nářadí - Aku kladivo vrtací a sekací 2,0J Li-Ion 18V/1,5Ah. vrtání s příklepem, vrtání nebo sekání 40-ti násobné nastavení sekáče, motorová brzda, prachotěsný systém upínání SDS-PLUS, omezovač momentu, LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu

Soupravy gola

fotografie 6/25 - Soupravy gola - Soupravy nářadí v kufru jsou sestavy tak, aby vyhovovali každému řemeslníkovi. Vyrobeny z kvalitního materiálu

Akumulátorové nářadí

fotografie 7/25 - Akumulátorové nářadí - Kompaktní, lehké, kvalitní, spolehlivé akumulátorové nářadí je nedílnou součástí každé dílny.

Vrut terasový

fotografie 8/25 - Vrut terasový - Terasové vruty se používají pro montáž terasových palubek a fošen a dále pro montáž dřevěných pohledových obkladů.

MOBILIO - pracovní, dílenská stěna - dílenský nábytek

fotografie 9/25 - MOBILIO - pracovní, dílenská stěna - dílenský nábytek - Variabilní pracovní, dílenské stěny z kvalitního materiálu, značky KRAFTWERK.

Pilové kotouče pro pily

fotografie 10/25 - Pilové kotouče pro pily - Pilový kotouč pro pily. Tenké, vyztužené ocelové kotouče, uspořádání zubů odpovídá požadavkům pro snadné a hladké řezání s dlouhou životností.

Auto-servisní nářadí

fotografie 11/25 - Auto-servisní nářadí - Zvedáky, panenky, startovací zdroje, lehátka, stahováky, lisy, dílenské jeřáby....

Svítilny, LED osvětlení

fotografie 12/25 - Svítilny, LED osvětlení - Nabíjecí - akumulátorová, síťové, bateriové LED lampy a osvětlení nejen do dílen. Dlouhá doba svícení, silné světelné zaostření, variabilně otočné a snadno ovladatelné lampy.

Spojovací materiál

fotografie 13/25 - Spojovací materiál - Ve spojovacím materiálu najdete šrouby, matice, podložky, vruty, hřebíky, nýty, závitové tyče a spoustu dalších produktů.

Elektrické nářadí

fotografie 14/25 - Elektrické nářadí - Elektrické nářadí s odolným motorem, s dostatečným výkonem, umožňující pohodlnou a dobře odvedenou práci.

Izolované nářadí

fotografie 15/25 - Izolované nářadí - Specializujeme se mimo jiné i na nářadí izolované.

Závitořezné nářadí

fotografie 16/25 - Závitořezné nářadí - Závitníky jsou nástroje sloužící k vyřezávání vnitřních závitů ve válcovém otvoru. Pro řezání vnějších závitů se používá závitové očko nebo závitnice.

Hmoždinky plastové

fotografie 17/25 - Hmoždinky plastové - Hmoždinky různých rozměrů jsou nezbytnou součástí kotevní techniky.

Pneumatické nářadí

fotografie 18/25 - Pneumatické nářadí - Pneumatické nářadí představuje kvalitní, odolné, výkonné a spolehlivé nářadí, pro téměř všechna průmyslová odvětví na profesionální úrovni.

Sady vrtáků

fotografie 19/25 - Sady vrtáků - Vrtáky Jsou schopné vyvrtat velmi přesný otvor do vrtaného materiálu. Vyznačují se vysokým vrtacím výkonem a dlouhou životností.

Diamantové nástroje

fotografie 20/25 - Diamantové nástroje - Diamantové kotouče pro používání v nejnáročnějších profesionálních podmínkách, jsou určeny k řezání stavebních materiálů za sucha i za mokra. Vhodné zejména k řezání betonu, armovaného betonu, cihel + ostatních stavebních materiálů, střešních tašek, umělého a přírodního kamene. Mají vysoký řezný výkon a vysokou rychlost řezu.

Kleště

fotografie 21/25 - Kleště - Nabízíme široký sortiment kleští nejvyšší kvality pro řemeslo, průmysl i náročné kutily.

Klíče

fotografie 22/25 - Klíče - Nabízíme obrovský výběr klíčů nejvyšší kvality!

Ráčny

fotografie 23/25 - Ráčny - Kvalitní švýcarské ráčny značky KRAFTWERK, ergonomicky tvarované najdete na našem e-shopu Brno samostatně i v celých soupravách.

Pily

fotografie 24/25 - Pily - V kategorii benzinové nářadí najdete kvalitní, výkonné, motorové nářadí jako jsou benzinové pily, rozbrušovačky, křovinořezy a další.

Ochranné pracovní pomůcky

fotografie 25/25 - Ochranné pracovní pomůcky - Vynikající komfortní pracovní ochranné pomůcky pro ochranu zraku, hlavy, dýchacích cest, proti pádu a další nezbytné produkty k ochraně, naleznete na našem e-shopu.

Kontakty a adresa

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Otevírací hodiny

Po 08 - 11:30 12 - 16
Út 08 - 11:30 12 - 16 Dnes
St 08 - 11:30 12 - 16
Čt 08 - 11:30 12 - 16
08 - 11:30 12 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Od 11:30 do 12:00 polední přestávka!!!

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu