NÁBYTEK ŠUBRT - Truhlářství

Moderní řešení nábytku pro Váš domov. Nábytek od známých firem, které používají časem prověřené materiály. Vyrobíme na zakázku téměř cokoliv.

0 (0 hodnocení)

+420 603 186 241

Main

Popis činnosti

Nabízíme prodej nábytku od různých dodavatelů a výrobu interiérového nábytku na zakázku. Nabízíme moderní řešení nábytku pro Váš domov. Náš nábytek je od známých firem, které používají časem prověřené materiály.

I přes obrovskou šíři našich dodavatelů může určitě nastat situace, kdy si nevyberete ani jednu ze skříní, polic, kuchyňských linek, nebo potřebujete polici, regál, lištu, nebo vruty, proto našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu veškerého nábytku.

Dle Vašeho přání vám vyrobíme a dodáme skříně, komody, kancelářské stoly, boxy, kuchyňské linky, botníky, poličky a další doplňky pro interiéry a exteriéry. Při výrobě nábytku na zakázku dbáme na přesnost, kvalitu a spolehlivost v jednání se zákazníkem.

Vyrobíme Vám kuchyň na míru dle Vašeho přání a potřeb. Kuchyně vytváříme v nespočtu možných odstínů a vzorů. Po dlouhých letech jsme vybrali dodavatele vzorů, jenž se nám osvědčili. Vaši kuchyň jsme schopni vyrobit a přizpůsobit Vaším představám, ale též jsme schopni Vám dodat spotřebiče od významných výrobců elektrospotřebičů, aby Vaše kuchyň působila již zabydleným dojmem a vy v ní rovnou mohli pracovat.

Nenalezli jste u nás nábytek dle vašich představ? Nebo se vám naopak líbí nějaký typ, který však nemá potřebné rozměry? Stačí, když nám dodáte potřebné rozměry spolu s popisem požadovaného nábytku a my jej pro vás vyrobíme.

Přijďte si prohlédnou naši nabídku. Vyrobíme na zakázku téměř cokoliv.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Sedací soupravy Ratanový nábytek Obývací stěny Konferenční stolky Postele a válendy Matrace Postelové rošty Skříně Skříňový nábytek Kuchyňské linky Stoly a židle Jídelní rohové lavice Dětské pokoje Obrazy a dekorace Kancelář Masivní nábytek Garnýže Doplňky

Služby

Prodej deskového materiálu včetně formátování Zakázková výroba Zajištění dopravy v rámci celé ČR Zajištění montáže 3D návrhy kuchyní zdarma Poradenství

Značky

Polstrin design Jech Matrace Dřevočal Nová Karna Axin - Trading Edel ITTC Stima Jitona Tropico Monarc BMB

Kontakty

Telefony

+420 603 186 241 Main
+420 493 539 434 Alt

Emaily

info@nabytekhorice.cz

Odkazy

http://www.nabytekhorice.cz
http://kuchyne-subrt.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 12:30 13:30 - 17
Út 9 - 12:30 13:30 - 17
St 9 - 12:30 13:30 - 17
Čt 9 - 12:30 13:30 - 17
9 - 12:30 13:30 - 17 Dnes

Sobota a neděle: na základě předchozí telefonické domluvy.

Klíčová slova

kuchyně matrace sedací soupravy postele ložnice kuchyně na míru výroba kuchyní zakázková výroba nábytku nábytek na míru vestavěný nábytek ložnicový nábytek obývací nábytek dětský nábytek matrace rošty nábytek na míru Hořice kuchyně na míru Hořice zakázkový nábytek Hořice nábytek Šubrt výroba nábytku Hořice

Kategorie

Nábytek Nábytek vestavěný Nábytek čalouněný Nábytek kožený Nábytek kuchyňský Nábytek dětský Truhlář, stolař Matrace

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu