Kominictví Vachel Miloslav

Jsme členy Společenstva kominíků České republiky.

0 (0 hodnocení)

+420 387 425 787

Main

Popis činnosti

Vlastníte rodinný či bytový dům, průmyslovou halu nebo jakýkoliv jiný objekt? Pokud ano, tak jistě víte, že mezi vaše povinnosti patří čištění a pravidelná kontrola komínů. Naše firma existuje již několik let a jsme specialisté na práci v oboru kominictví v jižních Čechách.

Mezi naše hlavní činnosti patří vložkování komínů. Komínové vložky vám zaručují správný chod vašeho vytápění a zajišťují bezpečnost celého vašeho majetku. Vložkování komínů provádíme na plynná, kapalná i na tuhá paliva.

Dále zajišťujeme kvalitní revize a kolaudace komínů. Pravidelná kontrola komínů by měla být prioritou v péči o dům či jiný objekt. Ke kolaudaci i revizi komínu v jižních Čechách vám vystavíme všechny potřebné dokumenty a potvrzení.

Zabýváme se také stavěním a opravami komínových těles všech druhů. Při koupi nebo výměně jakýchkoliv spotřebičů se neváhejte obrátit na naši firmu. Rádi vám vaše nové spotřebiče připojíme. V neposlední řadě se také zabýváme osazením výlezových oken u komínů a měřením emisí.

Pomůžeme vám ochránit vaše zdraví, majetek a nezapomeňte, kominíci přinášejí také štěstí. _

Služby

Čištění a kontrola komínů Revize Kolaudace Měření zplodin Frézování komínů Vložkování komínů Poradenská činnost Výměna prasklých šamotových vložek v komíně

Kontakty

Telefony

+420 387 425 787 Main
+420 603 512 919 Mobile

Emaily

vachelmiloslav@seznam.cz

Odkazy

http://www.vachel.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

komíny kominictví komín čištění komínů kontrola komínů revize komínů kolaudace komínů vložkování komínů revize kolaudace komínové vložky frézování komínů měření zplodin opravy komínů stavba komínů výměna prasklých šamotových vložek výměna prasklých šamotových vložek v komíně

Kategorie

Komíny, komínové vložky Kominík, kominictví

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu