VÝTAHY, s.r.o.

Výroba a rekonstrukce výtahů a výtahových šachet. Jsme největším výrobce výtahů v českém vlastnictví v České republice.

0 (0 hodnocení)

+420 566 521 531

Hlášení poruch

Popis činnosti

Zabýváme se výrobou, montáží, generálními opravami a rekonstrukcemi a prováděním revizních zkoušek vyhrazených zdvihacích zařízení.

Dále nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě, služby, jako jsou zámečnictví, práce s mechanizačními prostředky, silniční motorová doprava a nákupem zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, kromě zboží vyhrazeného zákonem č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání.

Výroba a montáž výtahů byla ve Velkém Meziříčí zahájena již v roce 1957. Trvá tedy více než půl století a za tu dobu se zařadila mezi tradiční obory v tomto městě. V průběhu let byla jeho budova upravena do dnešního stavu.

Nedlouho po založení provozovny bylo založeno i učňovské středisko, jedno ze dvou v tehdejším Československu, které vychovávalo mechaniky zdvihacích zařízení pro Moravu a Slovensko. Tím byl dán jeden z důvodů pro známost provozovny v odborné výtahářské veřejnosti celé republiky.

VÝTAHY, s.r.o. jsou dnes největším výrobcem výtahů v českém vlastnictví v České republice. Vedle zavedených oborů, tedy výroby, montáže a servisu výtahů a výroby průmyslových vrat, byly ve společnosti postupně zprovozněny další služby, jako výroba garážových vrat, bran a závor, povrchové úpravy kovů, zámečnická výroba, výroba mostových jeřábů atd.

Také byla otevřena prodejna hutního materiálu, která provádí i dělení, ohýbání a případně svařování zakoupeného zboží.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Osobní výtahy Domácí výtahy Nákladní výtahy Panoramatické výtahy Průmyslová vrata Garážová vrata Posuvné brány a závory Křídlové brány a závory Ovládání vjezdových bran Kamerové systémy Hutní materiál Termografie Mostové jeřáby

Služby

Precizní výroba Montáž na míru Variabilita možností Atypická řešení Konstrukční a vývojový tým Pravidelné servisní kontroly Prodej hutního materiálu Rekonstrukce výtahů Modernizace výtahů Povrchové úpravy kovů Lakování práškovými barvami Měření termovizí Čerpací stanice Strojírenská výroba Zámečnická výroba

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001 ČSN EN ISO 14001 ČSN OHSAS 18001

Kontakty

Telefony

+420 566 521 531 Hlášení poruch
+420 777 780 700 Hlášení poruch
+420 566 521 750 Fax

Emaily

info@vytahy.com
servis@vytahy.com

Odkazy

www.vytahy.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu