SEŽEV-REKO, a.s.

S námi jste na správné koleji!

0 (0 hodnocení)

+420 545 216 543

Main

Popis činnosti

Hlavním zaměřením firmy vyplývajícím z předmětu podnikání jsou železniční stavby se zaměřením na železniční svršek a spodek a umělé železniční stavby. Tato činnost je vykonávána středisky na principu samostatnosti a odpovědnosti za vlastní podnikatelské a ekonomické výsledky využitím účelné a efektivní kooperace s vedením společnosti a ostatními středisky.

Střediska železniční stavební výroby vykonávají svoji činnost po celé ČR a sídlo mají na základně MTZ na ulici Vídeňské v Brně.

Všichni zaměstnanci jsou držiteli Průkazu ke vstupu do provozované železniční dopravní cesty a splňují odbornou, zdravotní a jinou způsobilost, dle výše uvedených předpisů k vedení prací a vyvíjení pracovní činnosti na drahách provozovaných SŽDC, s.o.

Produkty

Dopravní stavby Koleje a výhybky Přejezdy Nástupiště, rampy, zarážedla Oplocení, kanalizace Chráničky a kolektory

Služby

Drážní doprava Doprava a mechanizace Pozemní stavitelství Provádění staveb a zařízení staveniště Komplexní výstavba a rekonstrukce Údržba železničních tratí a umělých staveb Zemní práce a sanace Odvodnění tratí a stanic Ochrana drážního tělesa

Speciality

Výstavba, údržba a rekonstrukce koleje a výhybek Výstavba a údržba přejezdů a přechodů Výstavba nástupišť, ramp, zarážedel Výstavba oplocení, kanalizací a protihlukových stěn Výstavba chrániček a kolektor Komplexní práce na pražcovém podloží Sanace inženýrských objektů a podloží kolejí

Kontakty

Telefony

+420 545 216 543 Main
+420 567 214 116 Alt
+420 545 216 542 Fax

Emaily

sezev@sezev-reko.cz

Odkazy

http://sezevrekotrest.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu