Ověřená firma

Květiny fa. Kaplan

Kompletní květinový servis včetně doručování v Brně a okolí. Garance doručení v udaný den a hodinu. Květiny jsou doručeny vždy čerstvé.

100 (1 hodnocení)

+420 545 577 147

Prodejna

Popis činnosti

Příjemné květinářství s rozvozem květin po celém Brně a okolí, provozujeme také on-line internetový obchod, kde můžete objednat řezané a hrnkové květiny, květinové dekorace, ikebany, dárkové a svatební kytice, slavnostní květinovou výzdobu interiérů, smuteční kytice a věnce.

Poskytujeme kompletní květinový servis včetně doručování v Brně a okolí vlastní dopravou. Bezpečná platba v systému 3D secure a PayPal je samozřejmostí, stejně jako akceptace karet v platebním terminálu v prodejně na ul. Zemědělské 42.

Registrovaným zákazníkům e-shopu nabízíme množstevní slevy, firmám a institucím platbu na faktury po provedení služby.

Naší firemní filozofií je individuální přístup k zákazníkům, respektování jeho představ, přání a v neposlední řadě i finančních možností.

Odměnou, mimo té finanční, je potom pro nás jeho spokojenost a věrnost firmě. Tak jako začíná být nyní běžné mít svého řemeslníka, kadeřníka, právníka, lékaře, i my chceme být pro naše zákazníky jejich květináři.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Květiny Kytice Věnce Svatební floristika Svatební kytice Hrnkové květiny Řezané květiny Květinová výzdoba interiérů Ikebany Květinové dekorace Umělé květiny Hnojiva, semena Substráty, zemina, terrakota Keramika

Služby

Doručování květin v Brně a okolí Objednávková a rozvážková služba květin Vazárna kytic Vazárna věnců Platby 3D-secure a PayPal. E-shop

Kontakty

Telefony

+420 545 577 147 Prodejna

Emaily

obchod@kvetiny-kaplan.cz

Odkazy

www.kvetiny-kaplan.cz
www.smutecni.kvetiny-kaplan.cz

Facebook

Hodnocení

Vstřícnost k zákazníkům
100
Otevírací doba
100
Nabízený sortiment, kvalita
100
Doplňkové služby
100
  • 100 od , 01.08.2014 08:45
    Svatební kytice dle mých představ, za příznivou cenu.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu