KV - ProIng, s.r.o.

Nestojíme o práci za každou – nejnižší cenu, stojíme si však za svou prací.

0 (0 hodnocení)

+420 353 565 035

Popis činnosti

Naše stavební společnost provádí široký rozsah stavebních dodávek a prací v rozsahu stovek tisíc až desítek miliónů Kč za jednotlivé dílo. Jde o stavební práce, od jednoduchých klasických stavebních technologií, až po specializované činnosti s nutným teoretickým a praktickým zaškolením a následným přezkoušením řemeslníků i techniků.

Firma KV - ProIng, s.r.o., se zabývá realizací staveb a inženýrskou činností. Firma byla založena 5. listopadu 1997, vlastní činnost zahájila 1. ledna 1998.

Firma je schopna i přes svou "velikost" provádět velký rozsah zakázek s různou specializací, a to od zakládání, přes hrubou stavbu, krovy, až po finální povrchy (obklady, dlažby, sádrokartony, fasády), tedy dodávku různorodých staveb na klíč.

V rámci pomoci a zjednodušení problematiky připravované i realizované stavby nabízí firma KV - ProIng s.r.o. - stavební firma Karlovy Vary zákazníkům zajištění inženýrské a projekční činnosti partnerskými firmami.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Novostavby rodinných domů Sádrokartóny Obklady Dlažby

Služby

Realizace staveb Rekonstrukce a úpravy různých objektů Opravy historických fasád a balkónů Zateplení fasád a střech bytových domů, vil a jiných objektů Technologické stavby a sanace Přestavby bytových jader

Certifikáty

EN ISO 9001:2008

Kontakty

Telefony

+420 353 565 035 hlavní telefon
+420 602 496 688 Mobile

Emaily

info@kv-proing.cz

Odkazy

www.kv-proing.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu