TaMid s.r.o.

• Bezpečnostní zámky • Přídavný zámek • Podlahové zámky •

0 (0 hodnocení)

+420 777 888 186

Popis činnosti

TaMid s.r.o. je rodinná společnost, která se od roku 2001 specializuje na dodávky bezpečnostních podlahových zámků. Naše působnost zahrnuje jak hlavní město Prahu, tak celou Českou republiku i některé země Evropy. V rámci této činnosti spolupracujeme s významnými výrobci automatických dveří jak posuvných, tak křídlových. Zároveň spolupracujeme s výrobci různých hliníkových systémů a se zámečnickými firmami.

Bezpečnostní zámek je doplněk zámku, který je součástí pohonu automatických dveří. Podlahový zámek uzamčením do podlahy nejlépe zajistí dveřní křídla proti násilnému otevření. Je uznáván pojišťovnami jako vyšší stupeň zabezpečení.

Osazuje se většinou zevnitř na spodní rám dveřních křídel. Závora zámku zajíždí dvoukrokově (2x10 mm) do podlahového protikusu z nerezové oceli. Zámek je současně v levém i pravém provedení. Součástí dodávky je vlastní zámek, připevňovací konzola, kryt zámku a podlahový protikus.

Tento zámek lze použít jak pro křídla posuvná, tak i otočná. Křídla dveří – posuvná i otočná – mohou být v provedení s rámem nebo celoskleněná (bezrámová). Použitelná síla skla je 8-12 mm.

Cylindrická vložka (FAB-EURO, EVVA, ABUS) není součástí dodávky. Lze použít vložku oboustrannou i jednostrannou. Režim klíčů si určí zákazník.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

přídavné zámky kování pro posuvné dveře podlahové zámky zámek KLASIK zámek MIDI osazení na sklo

Služby

dodávky bezpečnostních podlahových zámků

Značky

zámek KLASIK zámek MIDI

Jazyky

čeština němčina

Kontakty

Telefony

+420 777 888 186 hlavní telefon

Emaily

tamara@tamid.cz
info@tamid.cz

Odkazy

www.tamid.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu