Ověřená firma

Stavební bytové družstvo Hradec Králové

Spolehlivý správce bytových domů a garáží již od roku 1959 v Hradci Králové.

0 (0 hodnocení)

+420 491 511 100

Popis činnosti

Stavební bytové družstvo Hradec Králové je spolehlivý správce bytových domů a garáží. Svoje služby poskytujeme od roku 1959.

Naše služby nabízíme kterémukoli vlastníkovi v rozsahu, který si dohodneme ve smlouvě o správě společně s ostatními podmínkami. Zajišťujeme komplexní správu bytů, nebytových prostor a garáží ve vlastních domech i v objektech jiných vlastníků (bytových družstev apod.).

Informační portál SBD HK - pomocí tohoto portálu získáte stálý přístup k aktualizovanému účetnictví, předpisům nájemného, seznamu bydlících, prezenční listině pro potřeby konání členské schůze, zprávám o provedených revizích, a spoustu dalších potřebných údajů, pro které jste si dříve chodili na družstvo a teď je získáte z pohodlí domova.

Služby

Správa bytových domů a garáží Vedení podvojného účetnictví Vypracování a stanovení předpisů úhrad Rozpočítání nákladů za dodávky služeb a energií Uzavření výhodného pojištění Technické prohlídky domů Zajišťování pravidelných kontrol, revizí, zkoušek a prohlídek Provádění evidence vodoměrů Sepisování smluv o dílo

Kontakty

Telefony

+420 491 511 100 hlavní telefon
+420 495 532 196 Fax

Emaily

sbd-hk@sbd-hk.cz

Odkazy

www.sbd-hk.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu