Ověřená firma

EFES, spol. s r.o. - provozovna Pardubice

Excellent service for your products. Specialista na ovoce a zeleninu.

0 (0 hodnocení)

+420 466 670 390

Obchodní oddělení

Popis činnosti

Specializujeme se na dovoz, vývoz a distribuci ovoce a zeleniny již od roku 1991. V současné době společnost patří mezi největší dovozní firmy v České republice.

Mezi naše klienty patří velkoobchodní firmy i obchodní řetězce. Kvalitu dováženého zboží jsme schopni plně přizpůsobit požadavkům našich zákazníků.

Pro své zákazníky zabezpečujeme kompletní sortiment ovoce a zeleniny s garancí celoroční dodávky. Distribuce našeho zboží je zajišťována vlastními vozy, nebo přímými vykládkami z kamionů. Skladování a manipulaci se zbožím provádíme ve skladových prostorách odpovídající úrovně.

Společnost EFES, spol. s r.o. podporuje neziskové organizace, které pomáhají týraným a znevýhodněným dětem. Od roku 2006 poskytujeme zdarma ovoce a zeleninu Fondu ohrožených dětí (projektu Klokánek) a nevládní humanitární organizaci Chance 4 Children.

Spolupracujeme také na programu podporujícím zdravé stravovací návyky dětí „Ovoce do škol" a financovali jsme výstavbu dětského hřiště nebo místní komunikace v Praze 5- Řeporyjích.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Broskve Švestky Nektarinky Meruňky Pomeranče Mandarinky Citrony Grepy Pomelo Sweetie (citrusové ovoce) Limetky Hrozny Okurky Rajčata Papriky Květák Kedluben Ředkvičky Cibule Ledový salát Brokolice Mrkev Čínské zelí Česnek Pór

Služby

Prodej a distribuce na maloobchodní jednotky, školy, hotely a restaurace Dovoz a vývoz Realizace projektu „Ovoce do škol" 3 000 m2 chlazené plochy

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2001 BRC (British Retail Consortium) IFS (International Food Standard)

Kontakty

Telefony

+420 466 670 390 Obchodní oddělení
+420 466 670 391 Fakturace
+420 466 670 389 Fax

Emaily

pardubice@efes.cz

Odkazy

www.efes.cz

Kontakty

Působíme v okolí až 200 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 6 - 15
Út 6 - 15
St 6 - 15
Čt 6 - 15
6 - 15 Dnes

Klíčová slova

logistika zásobování velkoobchod zelenina ovoce dovoz zeleniny dovoz ovoce tuzemské ovoce tuzemská zelenina ovocnářství zelinářství GlobalGap balená zelenina balené ovoce broskve švestky meruňky nektarinky pomeranče mandarinky citrony grepy pomelo limetky hrozny okurky rajčata papriky meloun květák cibule salát cibulka mrkev česnek

Kategorie

Ovoce, zelenina - velkoobchod Ovoce a zelenina Ovocnář Potraviny - prodej

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu