Pentron Europe

Jsme přesvědčeni, že si zasloužíte jen ty kvalitní a spolehlivé produkty.

0 (0 hodnocení)

+420 493 583 277

Main

Popis činnosti

Společnost Pentron Clinical nastavila již v roce 1967 standard pro kvalitu a hodnotu na trhu dentálních spotřebních materiálů. Naším cílem bylo udržet se v čele na základě vývoje technologicky vyspělých produktů, které posílí možnosti stomatologické praxe. A přesně tak postupujeme od samého počátku.

Partnerství s našimi distributory nám umožňuje poskytovat lepší služby a šetří Váš čas, protože Vám umožňuje objednávat veškeré zboží pro stomatologickou praxi prostřednictvím jednoho zdroje. V případě jakýchkoli dotazů se můžete bez váhání obrátit přímo na nás nebo na svého dobře informovaného obchodního zástupce, který Vám poskytne stejně spolehlivé informace.

V oblasti stomatologie se rok 2015 stal zajisté důležitým milníkem. V tomto roce totiž došlo ke spojení dvou společností společně s více než 100letou tradicí výroby dentálních produktů.

Produkty

Otiskovací hmoty Kompozitní materiály Čepy a dostavby A-silikony C-silikony Adhesivní materiály Provizorní materiály Algináty Cementy Dezinfekce, Profylaxe Ostatní otiskovací hmoty Příslušenství

Služby

Výroba a prodej dentálních materiálů

Značky

Pentron SpofaDental

Kontakty

Telefony

+420 493 583 277 Main
+420 493 583 333 Fax

Emaily

marketingEMEA@pentron.com

Odkazy

http://www.pentron.eu website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu