Popis činnosti

Jsme na trhu již od roku 1994 a zastupujeme belgickou společnost Van Wezel Autoparts, která patří mezi celoevropské jedničky v oblasti aftermarketových karosářských dílů.

Jsme velkoobchod zabývající se veškerou výbavou jak pro jezdce, tak pro motocykl. Naše zboží si můžete objednat ve vašem oblíbeném motoshopu. Naleznete u nás karosářské díly (nárazníky, blatníky, prahy, kapoty, mřížky atd.), světla a světlomety, zrcátka, chladiče, klimatizace, výfuky, katalyzátory, poloosy, žárovky, tmely, oleje, turbodmychadla, startéry, alternátory a další.

Pečlivým zkoumáním ve zkušebně pak vybíráme pro naše zákazníky jen ty nejlepší díly, které dobře pasují. Spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší odměnou. Nabízíme také školení pro obsluhu klimatizací, opravy hadic klimatizací, rozvoz dílů.

Náš moderní sklad má rozlohu tří fotbalových hřišť a nabízí k okamžitému vyskladnění více než milion položek. Dodáváme zboží po celém území České a Slovenské republiky prostřednictvím sítě více než 400 obchodních míst s dovozem 1 až 2krát denně.

Veškeré zboží z naší nabídky si můžete vyzkoušet v naší vzorkovně v Praze Běchovicích.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Elektro Zámky Plachty Baterie Oleje a provozní kapaliny Kosmetika a čištění Klimatizace Dílenské vybavení Přeprava Kufry a zavazadla Povinná a doporučená výbava Reklamní předměty Moto doplňky Díly na motocykly, skútry a čtyřkolky Oblečení a vybavení Volnočasové oblečení Pracovní oblečení

Služby

Prodej náhradních dílů Testovací centrum Automatizovaný sklad Rozvoz dílů do servisů Prodejna Školení pro obsluhu klimatizací Zákaznická linka

Značky

VAN WEZEL VALEO VALVOLINE HELLA MAGNEM MARECH BOSCH GULF ROBERLO MAGUIARS

Speciality

Dodáváme zboží po celém území České a Slovenské republiky

Kontakty

Telefony

+420 274 021 111 Main
+420 274 021 155 Fax

Emaily

aci@aci.cz

Odkazy

http://www.aci.cz website
www.aci.cz/kontakt reservation
www.aci.cz/autodily menu
www.aci.cz/kontakt order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu