Popis činnosti

AUTO:
Jsme na trhu již od roku 1994 a zastupujeme belgickou společnost Van Wezel Autoparts, která patří mezi celoevropské jedničky v oblasti aftermarketových karosářských dílů. Naleznete u nás karosářské díly (nárazníky, blatníky, prahy, kapoty, mřížky atd.), světla a světlomety, zrcátka, chladiče, klimatizace, výfuky, katalyzátory, poloosy, žárovky, tmely, oleje, turbodmychadla, startéry, alternátory a další.

Pečlivým zkoumáním ve zkušebně pak vybíráme pro naše zákazníky jen ty nejlepší díly, které dobře pasují. Nabízíme také školení pro obsluhu klimatizací, opravy hadic klimatizací, rozvoz dílů.


MOTO:
Jsme velkoobchod zabývající se prodejem veškeré výbavy pro jezdce motocyklu, tak pro motocykl. Našimi zákazníky jsou především motoshopy, kde si můžete naše produkty pohodlně vyzkoušet a koupit.
Jsme výrobcem motocyklových přileb Cassida a oblečení Ayrton. Jsme importérem pro řadu značek moto vybavení - např.: Airoh, FLY racing, Spidi, Alpinestars, SENA, Oxford, Newfren, NOX, 100%, ZED, Under Shield, Q-tech, Waygom, Rtech, Showa, Ison, Brisk, Athena a mnoho dalších.


Náš moderní sklad má rozlohu tří fotbalových hřišť a nabízí k okamžitému vyskladnění více než milion položek. Dodáváme zboží po celém území České a Slovenské republiky prostřednictvím sítě více než 400 obchodních míst s dovozem 1 až 2krát denně.

Veškeré zboží z naší nabídky si můžete osobně vyzkoušet v naší vzorkovně v Praze Běchovicích.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Elektro Zámky Plachty Baterie Oleje a provozní kapaliny Kosmetika a čištění Klimatizace Dílenské vybavení Přeprava Kufry a zavazadla Povinná a doporučená výbava Reklamní předměty Moto doplňky Díly na motocykly, skútry a čtyřkolky Oblečení a vybavení Volnočasové oblečení Pracovní oblečení

Služby

Prodej náhradních dílů Testovací centrum Automatizovaný sklad Rozvoz dílů do servisů Prodejna Školení pro obsluhu klimatizací Zákaznická linka

Značky

VAN WEZEL VALEO VALVOLINE HELLA MAGNEM MARECH BOSCH GULF ROBERLO MAGUIARS

Speciality

Dodáváme zboží po celém území České a Slovenské republiky

Kontakty

Telefony

+420 274 021 111 Main
+420 274 021 155 Fax

Emaily

aci@aci.cz

Odkazy

http://www.aci.cz website
www.aci.cz/kontakt reservation
www.aci.cz/autodily menu
www.aci.cz/kontakt order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu