Ověřená firma

Železářství U Rotta

Naší snahou je důstojné navázání na tradici kvalitní a odborné obsluhy.

0 (0 hodnocení)

+420 224 212 723

Popis činnosti

Věrni 180 leté tradici nabízíme široký sortiment železářství.

V našich prodejnách naleznete stavební a nábytkové kování, zadlabací zámky HOBES a FAB, visací zámky TOKOZ a FAB, cylindrické a bezpečnostní vložky, závory a petlice TOKOZ.

Nářadí a nástroje českých výrobců, levné výrobky z dovozu a také samozřejmě špičkové výrobky renomovaných výrobců. V sortimentu elektroinstalačního materiálu nabízíme vedle kabelů, zásuvek, vypínačů a krabic i klasické žárovky, halogenové výbojky a úsporné žárovky. Instalatéři u nás zakoupí roury, trubky a tvarovky PPR a HT, fitinky MS a ZN, ventily, kohouty, baterie a nezbytné těsnění.

Hmoždinky a kotvy Fischer zajisté ocení každý profesionál i kutil. Také matice, šrouby, vruty, podložky, skoby, háky a spoustu dalších nezbytných maličkostí Vám nabídnou naši profesionální prodavači. Vybraný sortiment barev a laků, ředidel, tmelů, lepidel, krycích fólií, štětců a válečků doplňuje nabídka silikonů a PU pěn Soudal. Výroba klíčů za výhodné ceny a stále populární výměna sifonových bombiček k nám přivádí zákazníky ze širokého okolí.

Co jinde nenajdete:
1. Výroba klíčů od 28,-
2. Výměna sifonových a šlehačkových bombiček
3. Prodáváme silné neodymové magnety
4. Stále máme v prodeji klasické žárovky

Eshop: http://www.zelezarstvi-urotta.cz

Produkty

Nářadí Nástroje Dveřní, okenní a stavební kování Nábytkové kování Elektro materiál Vodoinstalační materiál Domácí potřeby Spojovací materiál Barvy a laky Žárovky, zářivky, halogeny Magnety Tmely a lepidla Výroba klíčů

Služby

Výroba klíčů Výměna šlehačkových bombiček Výměna sifonových bombiček Broušení nástrojů Rytecké práce Zpětný odběr baterií Zpětný odběr zářivek Vzorkový prodej koleček ke sprchovým koutům

Značky

FAB EVVA GUARD HOBES TOKOZ Soudal Barvy a laky Hostivař Osram Kanlux ABB XT Line Zbirovia Narex Bosch

Kontakty

Telefony

+420 224 212 723 hlavní telefon
+420 730 514 546 mobilní telefon

Emaily

praha1@urotta.cz
zelezarstvi@urotta.cz

Odkazy

www.urotta.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu