Ověřená firma

Zámečnictví - Kádner Vladimír

Provádění zámečnických prací, odemykání vstupních dveří a automobilů.

92 (1 hodnocení)

+420 603 815 840

Popis činnosti

Zabouchli jste si klíče od bytu? Ztratili jste klíče od auta? Jsme připraveni Vám pomoci! Volejte nám. Otevírání dveří je pro nás každodenní činností.

Svým zákazníkům nabízíme montáž a otvírání zámků a aut. Nabízíme přestavbu nebo výměnu vložek či celých zámků, aby bylo možné používat pro všechny zámky jeden stejný klíč.

Dále nabízíme výrobu klíčů i autoklíčů. Nezáleží na tom, jedná-li se o klíče cylindrické, dozické, tvarové, důlkové, autoklíče s čipem a bez čipu. Všechny vyjmenované klíče i další typy klíčů vám rádi vyrobíme ve špičkové kvalitě a většinu navíc na počkání. Potřebujete klasický klíč, autoklíč, nějaký speciální klíč? Doporučujeme navštívit naši prodejnu v Ústí nad Labem.

V naší nabídce najdete nejen klasické plastové rozlišovače klíčů, ale našim zákazníkům také nabízíme klíče s barevným rozlišením hlavy, celobarevné klíče z pevné odlehčené slitiny nebo také obrázkové klíče s vysoce odolným potiskem nejrůznějších vzorů a pohádkových či filmových motivů.

Dále zajistíme broušení nožů, prodej kování nebo sjednocování vložek.

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, proto kromě otevírání dveří a výroby klíčů nabízíme celou řadu doplňkových služeb. Nabízíme kompletní příslušenství ke klíčům – rozlišovače, kroužky, popruhy, karabiny, visačky a širokou paletu přívěšků.

Provádíme rovněž rytecké a gravírovací práce. Můžete si tak u nás nechat vyrobit jmenovku na dveře, které jste u nás zakoupili, ale také třeba originální přívěšek na klíče jako dárek pro své blízké či známku pro svého čtyřnohého miláčka.

Provádíme potisk přívěšků i klíčů Vaší vlastní fotografií. Pokud si tak nevyberete z naší široké nabídky přívěšků a dalších doplňků ke klíčům, můžete si nechat vyrobit vlastní.

Abychom zajistili bezpečí pro Vás i Váš majetek, doplnili jsme náš sortiment o trezory, bezpečnostní schránky, pokladny a schránky na klíče. Nabízíme řadu různých typů trezorů, které uspokojí požadavky každého zákazníka.

Produkty

Cylindrické klíče Dozické klíče Tvarové klíče Důlkové klíče Autoklíče s čipem i bez Celobarevné klíče Obrázkové klíče Klíče chráněné patentem Trezory Zamykatelné skříňky

Služby

Zámečnictví Otvírání dveří Výroba klíčů Broušení Výroba Montáž Prodej Rytecké práce Gravírovací práce

Značky

CES HOBES DORMA BURG WÄCHTER HOPPE ROSTEX SOLCA TOKOZ

Kontakty

Telefony

+420 603 815 840 hlavní telefon

Emaily

vladimirkadner@seznam.cz

Odkazy

www.zamecnictvi-kadner.cz

Facebook

Hodnocení

Dodržení domluvených podmínek
100
Cena
70
Kvalita provedené práce
100
Rychlost
100
  • 92 od , 10.07.2014 17:26
    Dobré služby a jako bonus poradenství. Škoda jen, že v obchůdku je otevřeno každý den jen krátce.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu