• Jaký interiér je ergonomický?

  01.12.2016 Jaký interiér je ergonomický?

  Odpověď od Cech čalouníků a dekoratérů z.s.: S přímými průchody od oken, dveří, s nekluznou podlahou, s neklouzavými koberci, s nábytkem bez ostrých hran a rohů, s kvalitním celkovým i místním osvětlením, se sníženou hlučností technickými prostředky, dobře čistitelný.

 • Kontrola podtlaku

  25.04.2018 CO JE TO TA KONTROLA PODTLAKU?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Automatická kontrola podtlaku zaručuje, že lze s vysavačem Kobold VK200 snadno manévrovat na jakémkoli povrchu při zachování příjemné síly, která jej drží na podlaze, a ideálního sacího výkonu zároveň.

 • Kobold SP600 a alergie

  25.04.2018 JE KOBOLD SP600 VHODNÝ I PRO ALERGIKY?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Naše čisticí prostředky Koboclean, jejichž používání je velmi úsporné, jsou jediné, kterými je možné plnit nádobku. K dostání jsou dva druhy: čistič Koboclean Universal a čistič Koboclean Parquet. Koboclean Universal je vhodný na téměř jakýkoli pevný povrch. Parketové podlahy vyžadují zvláštní péči, proto doporučujeme používat právě Koboclean Parquet, který je velmi jemný.

 • Funkce Kobold EB400

  25.04.2018 JAK FUNGUJE AUTOMATICKÁ DETEKCE DRUHU PODLAHY ELEKTRICKÉHO KARTÁČE KOBOLD EB400

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Ultrazvukový senzor na spodní straně elektrického kartáče Kobold EB400 skenuje podlahu přibližně 16krát za sekundu. V případě, že senzordetekuje přechod mezi kobercem a pevnou podlahou, přizpůsobí během 0,7 sekundy odpovídajícím způsobem správný režim vysávání.

 • Trysky Kobold EB400

  25.04.2018 PROČ JSOU OSTATNÍ TRYSKY / PŘÍLOHY NENÍ SCHOPEN ROZPOZNAT, JAKÝ TYP PODLAHY JSOU NA?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Automatický elektrický kartáč Kobold EB400 je,narozdíl od ostatních nástavců,všestranný.Je specialistou jak na koberce, tak napevné podlahy. Automatická detekce typu podlahy proto dává smysl pouze pro elektrický kartáč Kobold EB400.

 • Indikátor Kobold EB400

  25.04.2018 CO UKAZUJE LED INDIKÁTOR NA VRCHNÍ STRANĚ ELEKTRICKÉHO KARTÁČE KOBOLD EB400?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: LED indikátor na horní straně elektrického kartáče Kobold EB400 ukazuje, v jakém režime elektrický kartáč v současné chvíli pracuje. Přerušovaná čára znamená, že je elektrický kartáč v režimu na koberce, zatímco plná čáraznačí režim pro pevné podlahy.

 • Obecné dotazy na regály

  24.07.2018 Jak správně nazvat konkrétní díl regálu?

  Odpověď od e-regaly.cz: Každé odvětví používá specifické názvosloví, které lidé pohybující se v jeho prostředí dobře znají. Nejinak je tomu i v oboru skladování při označování regálů a regálových systémů. Problém nastává, pokud má formulovat svůj požadavek neobeznámený člověk, v takovém případě nemusí vždy dojít k vzájemnému pochopení. Abyste se v této terminologii neztratili, připravili jsme pro vás krátký slovníček nejčastějších výrazů používaných při popisu regálů. Regál (Regálová sestava) – souvislá řada tvořená jedním, nebo několika regálovými sloupci Regálový sloupec (regálové pole) – část regálu mezi dvěma rámy Rám (bočnice) - slouží k upevnění polic, skládá se ze dvou sloupů a spojnic, které vymezují hloubku regálu Sloup (stojina) – svislá nosná konstrukce, která určuje výšku regálu, na sloupu jsou v daném rozmezí úchyty, které určují přestavitelnost polic Spojnice – nejčastěji traverzy a diagonály v příslušném počtu dle výšky rámu, může ale být i výplň z plného plechu, síť ap. Police (ukládací úroveň) – horizontální prvek regálu, na který se ukládá zboží, tvoří ji nosníky a policové výplně Nosníky - tvarované duté profily na obou koncích upravené pro zavěšení do úchytů sloupu, určují délku police (regálového sloupce) Policová výplň (policové panely) – vkládá se na nosníky a vytváří plochu pro ukládání materiálu, nejčastěji profilovaný plech, může být i dřevotřísková deska, lamino, drátěná síť, plastové panely, ap. Patka – spodní část sloupu, která roznáší zatížení do podlahy, u kovového provedení obsahuje také otvory pro uchycení regálu do podlahy Krytka – vrchní část sloupu, kryje ostré hrany profilu sloupu, většinou z plastu Výška regálu – je vymezená výškou sloupu, který udává maximální zavěšení police Délka regálu – je dána délkou polic a jednotlivých regálových sloupců Hloubka regálu – je dána vzdáleností sloupů v rámu

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu