• Mobilní aplikace KOBOLD ROBOT

  25.04.2018 CO UMÍ APLIKACE K ROBOTICKÉMU VYSAVAČI KOBOLD VR200?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Naše aplikace Kobold Robot je ideálním doplňkem robotického vysavače Kobold VR200. Aplikace je perfektním pomocníkem, pokud se například ohlásí neočekávaná návštěva nebo jste v ranním zmatku před odchodem do práce nestihli robota spustit. Robotický vysavač můžete snadno aktivovat za účelem úklidu bytu, i když nejste doma. Po vašem návratu domů budou všechny přístupné místnosti uklizené, protože Kobold VR200 vysaje pruh za pruhem, místnost po místnosti a dokonce i rohy. Aplikace poté zobrazí zprávu, že je robotický vysavač s úklidem hotov. Pokud je po snídani doma pod stolem hodně nadrobeno, lze prostřednictvím aplikace aktivovat režim Spot. Zvláště znečištěná místa vysává robot buď jednou nebo dvakrát. Také funkci plánování a volitelnou funkci Eco lze snadno nastavit prostřednictvím aplikace. Kromě toho lze novou aplikaci Kobold Robot používat také jako dálkové ovládání vysavače Kobold VR200.

 • Použití bez aplikace

  25.04.2018 LZE ROBOTICKÝ VYSAVAČ POUŽÍVAT I BEZ APLIKACE?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Samozřejmě. Robotický vysavač Kobold VR200 lze používat i bez aplikace. Vysaje pruh za pruhem, místnost po místnosti a to i v každém rohu. Díky funkci plánování lze naprogramovat konkrétní časy úklidu. Robot tak může vysávat, i když nejste doma.

 • Co umí Kobold SP600

  25.04.2018 CO KOBOLD SP600 UMÍ?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Kobold SP600 je výsledkem neustálého vývoje výrobku na základě potřeb našich zákazníků. Systém dva v jednom usnadňuje úklid: Kobold SP600 vysává a vytírá v jednom kroku. Díky řadě technických vylepšení se snadno a intuitivně používá. Funkce automatického vlhčení mikroutěrky, integrovaný zásobník a možnost přidat vlhkost pro čištění obzvláště odolných skvrn dělají úklid pohodlnější a snazší než kdy předtím. A navíc, extra široká mikroutěrka důkladně odstraní nečistoty v každém koutu.

 • Výdrž VitaCig

  13.05.2020 Jak dlouho vydrží VitaCig?

  Odpověď od VitaVape: To záleží, o který druh inhalátoru máte zájem. Naše výrobky dělíme na 3 druhy: a) Klasik edition: Inhalátory ze základní řady Klasik edition jsou jednorázové a ukrývají v sobě až 500 potáhnutí. Výdrž se odvíjí od toho, jak velmi silně a dlouho "táhnete". b) S-edition: Inhalátory této řady jsou také jednorázové a vydrží až 500 potáhnutí. Mají však složení obohacené o účinné látky, které jsou vybrány na míru specifickým potřebám. V nabídce tak naleznete inhalátory pro klidný spánek, na dodání energie, na uklidnění apod. c) Excalibur: Hvězda mezi našimi produkty. Jedná se o inhalátor s vyměnitelnou náplní, který vás při každodenním používání vyjde finančně nejvýhodnější. Náplně lze měnit podle potřeby a jakmile se zařízení vybije, jednoduše jej pomocí USB připojení za cca 2,5 hodiny opět dobijete.

 • Když dojde VitaCig

  13.05.2020 Jak poznám, kdy VitaCig došel?

  Odpověď od VitaVape: Když začne při inhalaci VitaCig problikávat a nepůjde z něj žádná pára, blíží se jeho vybití. U Excalibur stačí jen vyměnit náplň s příchutí, případně Excalibur nabít. Jednorázové modely z řady Klasik edition a S-edition jsou na jedno použití. Jakmile jednou dojdou, je potřeba pořídit nové. Berte to ale jako příležitost k ochutnání našich dalších příchutí ;-).

 • LED indikátor

  25.04.2018 CO SIGNALIZUJE LED INDIKÁTOR NA TĚLE VYSAVAČE KOBOLD VK200?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Tento LED indikátor je ukazatelem stavu zaplnění filtračního sáčku, který ukazuje, jak plnýje filtrační sáček Premium FP200. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu