RENWEL

Nemusíte odebírat paletová nebo krabicová množství, ale jsme schopni Vám dodat množství přesně dle Vaší objednávky ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

0 (0 hodnocení)

+420 377 930 431

Main

Popis činnosti

Naše společnost nabízí prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové láhve, kapacích vložek pro skleněné lékovky a prodej plastových zátek různých průměrů.

Dále v naší nabídce naleznete prodej skleněných lékovek, plastových lahviček, lékárenských a kosmetických kelímků a mechanických rozprašovačů. Lékovky lze doplnit jak uzávěry s pojistným kroužkem (zajišťujícím originalitu balení), tak i klasickými uzávěry bez tohoto kroužku, kapacími vložkami, zátkami, mechanickými rozprašovači, dávkovači atd.

Předností naší firmy je fakt, že u většiny výrobků nemusíte odebírat paletová nebo krabicová množství, ale jsme schopni Vám dodat množství přesně dle Vaší objednávky ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Jedinou výjimkou jsou skleněné lékovky kde je min. odběr jedno balení.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Uzávěry na plastové láhve Uzávěry na skleněné lahvičky Mechanické rozprašovače Plastové lahvičky Skleněné lahvičky Lékárenské kelímky Kosmetické kelímky Vložky Zátky

Služby

Prodej a distribuce

Kontakty

Telefony

+420 377 930 431 Main
+420 377 222 317 Fax
+420 603 231 866 Mobile

Emaily

marketing@renwel.cz

Odkazy

www.renwel.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu