Resort Vyhlídka Šlovice

Chcete před městským ruchem uniknout do přírody? Hledáte ubytování vhodné pro jakoukoliv příležitost? Vše je možné nalézt v nedotčené romantické krajině Křivoklátska.

0 (0 hodnocení)

+420 777 336 100

Main

Popis činnosti

Plánujete dovolenou? Chcete uspořádat rodinnou oslavu? Potřebujete zajistit uspořádání firemní akce? A hledáte klidné, příjemné a útulné ubytování uprostřed křivoklátských lesů? Navštivte nás a načerpejte novou energii z okolní přírody.

Naše rekreační středisko nabízí možnost sportovního vyžití jak pro děti, tak pro dospělé. Splňujeme veškeré předpoklady pro pořádání firemních školení nebo teambuildingů, sportovních akcí, škol v přírodě i letních táborů.

Ubytovaní hosté mají v ceně pobytu možnost využití víceúčelového hřiště, venkovního bazénu, pergoly a ohniště. K pobytu lze objednat celodenní stravování. Snídaně jsou v ceně ubytování.

V blízkém okolí se nachází hned několik hradů a zřícenin (Křivoklát, Týřov, Krakovec, Točník, Žebrák). Malebná řeka Berounka plynoucí v údolí pod střediskem je dominantou kraje Oty Pavla. Za řekou můžete obdivovat nekonečnost hlubokých křivoklátských lesů pěšky i na kole.

Vyzkoušejte ubytování na Křivoklátsku!

Těšíme se na Vás! _

Produkty

2 až 6 lůžkové pokoje Apartmán Velký pokoj s 20 lůžky Bezbariérového ubytování

Služby

Ubytování Stravování Snídaně formou bufetu Obědy a večeře dle denní nabídky Speciální menu pro svatby, rodinné oslavy Svatby a firemní akce Školy v přírodě a tábory Sportovní akce Bar s obsluhou Víceúčelového hřiště Venkovní bazén Pergola a ohniště

Kontakty

Telefony

+420 777 336 100 Main
+420 313 251 160 Alt

Emaily

info@strediskoslovice.cz
radka.souckova@fronek.cz

Odkazy

https://www.strediskoslovice.cz/ website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu