Hellstein - čističky odpadních vod

...vracíme vodě život

0 (0 hodnocení)

+420 606 709 803

Moderní čistírna odpadních vod STMH pro domácnost od 69.000,- Kč

Moderní čistírna odpadních vod STMH pro domácnost od 69.000,- Kč - 21.2 - 31.12.2019

Zbavte se odpadních vod s čistírnou STHM. Moderní řešení již od 69 000,- Kč
Vlastníte rodinný domek, chystáte se pořídit nebo postavit nový domov, chatu či chalupu v místě bez veřejné kanalizační sítě? Určitě jste už přemýšleli, jakým způsobem budete likvidovat odpadní vody. Stačí prozkoumat internet a najdete nepřeberné množství variant, které se liší využitím i cenou. Bezúdržbová čistička odpadních vod STMH od Hellstein s pořizovací cenou 69 tisíc korun za základní verzi nabízí moderní ekologické řešení pro různé typy objektů. Nenechme se však cenou odradit. Oproti běžným čističkám nebo septiku ušetříte za provoz desítky tisíc korun ročně a náklady se za pár let vrátí.

Efektivní čištění s úsporným provozem
Součástí čističky je předřazená jímka, ve které se voda předčišťuje a dochází k vypařování čistících prostředků. Pravidelně a rovnoměrně dodává odpadní vody do čistícího systému a to zabraňuje, aby mikroorganismy živící se biologickým znečištěním neodumřely, nebo se naopak nepřetížily. Zařízení se tak obejde bez odpadní vody dokonce několik měsíců. Díky stabilnímu provozu mohou „breberky“ v klidu dokonale odstranit z vody látky, které tam nepatří. Hodí se proto nejen pro rodinné a menší bytové domy nebo penziony. Jsou ideální také pro chatky a chalupy, kam se jezdí nepravidelně.
Stabilní a účinný provoz bez hluku a zápachu funguje jednoduše, samostatně a obejde se prakticky bez údržby. Pokud majitelé čističku používají správně, dokonce nemusí ani pravidelně doplňovat enzymy a mikroorganismy. Ke své práci čistírna nespotřebuje ani příliš energie. Stačí ji energie do 35 kWh na osobu za rok, což v řeči financí se jedná o roční náklady ve výši asi 800 korun.
Investice z rychlou návratností
Díky bezúdržbovému provozu majitelé čističky nejvíce ušetří za její pravidelný vývoz. Veškeré nerozložitelné látky se ukládají v předřazené usazovací jímce a nedochází k manipulaci s hygienicky závadným materiálem. Směsný kal z čističky STMH se pak odčerpává pouze jednou za tři až deset let podle zátěže. Oproti tomu klasickou žumpu nebo běžné zařízení je nutné vyvážet měsíčně. A v tom je velký rozdíl.
„Čistička měsíčně ušetří 300 korun za vývoz kubíku odpadních vod. Když si spočítáme, že čtyřčlenná rodina ročně vyprodukuje zhruba 150 kubíků odpadních vod, za jeden rok pak ušetří až 45 tisíc korun. Při ceně cca. 120 tisíc korun za zařízení na klíč se investované náklady vrátí zákazníkům během pár let,“ vysvětluje Rostislav Hellstein ml. z firmy Hellstein, která systém dodává na český trh.
Celý systém se vyrábí ze silného polyetylénu s nerezovou vestavbou. Odolný materiál nepodléhá opotřebení, a proto vydrží bezproblémově pracovat více jak 150 let.

Komplexní řešení za jedinou cenu
Firma Hellstein nabízí nejen samotnou čistírnu odpadních vod, ale komplexní řešení na klíč. Specialisté pomáhají zákazníkům vybrat stanici vhodnou pro konkrétní podmínky. Poradí také při jednání s úřady nebo připraví jednotlivá povolení a projektovou dokumentaci pro úspěšné schválení vodohospodářským úřadem. V ceně kompletní základní sestavy ve výši cca. 120 tisíc korun je zahrnuta nejen výroba, doprava a montáž čističky, ale také výkopové práce, zaškolení a spuštění. Během jediného dne je možné čistící stanici namontovat, vyzkoušet, zaškolit majitele a na místě spustit.
Jednoduchý a přitom důmyslný systém umí vracet vodě život, vystačí si s málem a navíc výrazně krotí náklady na celý provoz. Uznejte sami. Není snad čistírna STMH investicí, která stojí za to?

Zobrazit více informací

Datum konání

Zahájení čtvrtek 21.února 2019, 17:09
Ukončení úterý 31.prosince 2019, 17:09

Místo konání

Adresa
Petřvaldská 459, 739 34 Šenov
GPS souřadnice 49.8080348,18.378314

Kontakty a adresa

Hellstein - čističky odpadních vod
  • Petřvaldská 459, 739 34 Šenov
    okres Karviná, Moravskoslezský kraj

    SHOWROOM VÝROBKŮ
  • +420 606 709 803

Otevírací hodiny

Po 08 - 16
Út 08 - 16
St 08 - 16
Čt 08 - 16 Dnes
08 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Dle telefonické dohody

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu