Farmet a. s.

The effective technology and complex services

0 (0 hodnocení)

+420 491 450 111

Main

Videa

Farmet a. s.

Zemědělská technika na zpracování půdy a setí, technologie na zpracování olejnatých semen a extrudéry krmiv hospodářských zvířat

Farmet Triton

Kombinovaný kypřič Triton kombinuje výhody práce diskových podmítačů a dlátových kypřičů jedním pojezdem. Jeho předností je účinné rozřezání a promíchání rostlinných zbytků do zpracované půdy a hluboké zónové prokypření zajišťující výborné vsakování vody.

Farmet Falcon 6 PRO Fert+

Diskový secí stroj Falcon je díky modularitě určen do všech půdních podmínek i technologií. Minimalizační technologie využijí setí do nepřipravené půdy s aplikací hnojiva. U konvenční technologie s předseťovou přípravou půdy se může plně využít vysoké pracovní rychlosti, výborné stability a manévrovatelnosti stroje.

Farmet Softer

Softer je určen pro mělkou podmítku s pracovní hloubkou 5 - 12 cm, vyznačující se velmi nízkým tahovým odporem.

Farmet Fantom PRO

Polonesený 5-řadý radličkový kypřič Fantom s nízkým tahovým odporem a variabilní hloubkou zpracování až do 15 cm. Využitelný jak pro podmítku, tak pro předseťové zpracování půdy nebo zapravování hnoje.

Farmet Kompaktomat

Předseťové kombinátory Kompaktomat jsou osvědčené stroje určené pro předseťovou přípravu půdy po orbě. Jedním přejezdem je půda dokonale zpracována do stavu vyžadovaného pro setí plodin. Předností stroje je výborné urovnání povrchu, jemné rozdrobení hrud a vytvoření dobře utuženého seťového lůžka. To vše při velmi vysoké výkonnosti dané vysokou pracovní pojezdovou rychlostí.

Farmet Verso

Kultivátor Verso je určen pro jarní velmi časné zpracování půdy po zimě s pracovní hloubkou 0 - 10 cm.

Farmet Terrix

U čtyřřadých kypřičů Terrix dominuje vysoká průchodnost půdy a rostlinných zbytků s výborným zapravovacím a urovnávacím efektem. Zatímco Terrix nabízí výborné míchání a celoplošné zpracování půdy, Terrix Dual nabízí zónové postupné hluboké prokypření s nadstandardně výrazným efektem zapravení rostlinných zbytků.

Farmet Digger

Dvouřadý hloubkový kypřič Digger jedním přejezdem hloubkově prokypří nepropustnou podorniční vrstvu, prokypří vlastní ornici se zapravením rostlinných zbytků a navíc urovná a jemně zpracuje hroudy.

Kontakty a adresa

Farmet a. s.

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16
Čt 7 - 16
7 - 16

Vstup cizích osob do areálu firmy Farmet je až do odvolání zakázán! Zákaz se nevztahuje na dovoz materiálu a zboží, expedici výrobků, havarijní servis, státní instituce. Vstup je nezbytné ohlásit na nákladové vrátnici.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu