Ověřená firma

Ploty Hradec Králové s.r.o.

Vše pro stavbu plotu. Možnost montáže na klíč. Zdarma kalkulace na montáže.

0 (0 hodnocení)

+420 499 819 122

Popis činnosti

Upřednostňujete soukromí a hledáte plot, který omezí výhled na Vaši nemovitost? Chystáte se oplotit výběh pro domácí zvířata? Neváhejte a obraťte se na nás, realizujeme ploty všech různých typů.

Dodáváme vše pro oplocení vašeho pozemku. Nabízíme levné pletivo pro oplocení zahrad, sportovišť či průmyslových objektů a plotové sloupky a vzpěry, a to poplastované, pozinkované i betonové sloupky. Podle vašeho přání navrhneme a namontujeme plot z odolných plotovek, betonový plot či hliníkový plot. Hliníkové ploty Rolux a Novavisio dodáváme v plaňkovém, tyčkovém i okenicovém provedení.

Kromě nejoblíbenějšího čtyřhranného pletiva nechybí v našem sortimentu svařované pletivo s různou velikostí ok a svařované plotové panely, vhodné pro oplocení chat, sportovních či průmyslových areálů a parků. Stálicí mezi typy oplocení rodinných domků jsou pak plotové dílce. Dodáváme zahradní branky a brány a nabízíme také chovatelská pletiva.

Realizujeme ploty všech různých typů na klíč. Pokud uvažujete o stavbě plotu svépomocí, rádi vám pomůžeme s výběrem materiálu. Na skladě máme vše potřebné, včetně příslušenství, napínacích a vázacích drátů, pilířových tvárnic, podhrabových desek a dalších komponent.

Nabízíme kompletní sortiment pohonů křídlových a posuvných bran, vjezdových závor, dopravních sloupů a videotelefonů od renomovaných firem Somfy a FAAC včetně potřebného příslušenství.

Provádíme také montáž včetně elektrozapojení. Samozřejmostí je individuální řešení pro každého zákazníka.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Kontakty

Telefony

+420 499 819 122 hlavní telefon
+420 720 075 079 mobilní telefon

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu