LIEN, s.r.o. - interiérové studio

Moderní interiérové betonové stěrky a omítky!

0 (0 hodnocení)

+420 603 990 015

Popis činnosti

Nabídkou svých služeb se snažíme přizpůsobit přáním zákazníka a zajistit všechny potřebné práce ke splnění jeho představ.

Jsme variabilní nejen nabídkou služeb, ale i místem naší působnosti. Zaměřujeme se hlavně na Královehradecký kraj, ale práce provádíme i za jeho hranicemi.

Nabízíme Vám ISTINTO - luxusní přírodní stěrka na bázi drceného mramoru, vhodná i do koupelen. Stali jsme se partnery společnosti Domus area.

Benátský štuk:
Benátský štuk je stěrková hmota imitující mramor. Vyniká svým lesklým povrchem a plynulým přechodem barev ze sytějších do světlejších odstínů. Je prodyšný a díky své odolnosti je možné jej bez starostí otírat a omývat.

Imitace pohledového betonu:
Imitace betonu je dekorativní stěrka vzhledově nahrazující litý pohledový beton k použití na zdi a stropy. Aplikovat se dá na většinu nosných materiálů, vhodná pro vnitřní i vnější použití. Imitace pohledového betonu je inovativní novinkou na trhu, která z vašich prostor vytvoří zcela, který navozuje dojem chladného nadčasového betonu.

Nechte se inspirovat.

Produkty

Benátský štuk Imitace betonu Imitace kamene Pískovce Dekorativní nátěry Loga na zeď

Služby

Prodej dekorativních povrchů

Značky

GIORGIO GRAESAN

Kontakty

Telefony

+420 603 990 015 hlavní telefon

Emaily

info@lien-sro.cz

Odkazy

www.lien-sro.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 09 - 17 Dnes
Út 09 - 15
St 09 - 17
Čt 09 - 15
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno

Mimo otevírací dobu je možné se domluvit na telefonu: 603 990 015

Klíčová slova

dekorativní povrchy Náchod betonové stěrky Náchod betonové omítky Náchod interiérové omítky Náchod přírodní stěrka Náchod drcený mramor Náchod koupelnové obklady Náchod obklady Náchod benátský štuk Náchod imitace betonu Náchod imitace kamene Náchod pískovce Náchod stěrková hmota Náchod mramorové obklady Náchod pohledový beton Náchod betonové stěrky na zdi Náchod betonové stěrky na stropy Náchod

Kategorie

Interiéry Štukatér, omítkářské práce Bytová výstavba Obklady

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu