Ověřená firma

RESIDOMO, s.r.o.

Cílem společnosti RESIDOMO je spokojený nájemník. Máme k dispozici až 500 volných bytů k okamžitému pronájmu, takže se můžete stěhovat do týdne!

0 (0 hodnocení)

+420 840 114 115

Zákaznická linka

Popis činnosti

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice. Vlastníme a spravujeme na 44 tisíc bytů na Ostravsku a další nemovitosti, obytné domy a nebytové prostory, především na území Moravskoslezského kraje.

Cílem společnosti RESIDOMO je spokojený nájemník. Máme k dispozici až 500 volných bytů k okamžitému pronájmu, takže se můžete stěhovat do týdne!

Naší dlouhodobou strategií je rozvíjet své bytové portfolio za účelem poskytování kvalitního nájemního bydlení a uspokojování potřeb klienta. Nabízíme Vám jistotu a garanci stabilního pronajímatele, širokou nabídku bytů od nejlevnějších až po plně vybavené manažerské byty, zkušený tým profesionálů, kteří Vám rádi pomohou, i kvalitní služby – nonstop havarijní linka, zákaznická linka, možnost registrace trvalého pobytu.

Můžete si vybrat mezi soukromím, bydlením ve dvou či se rozhodnout pro sdílené bydlení v bytě s vybavením pokojů i kuchyně nebo si zařídit byt podle svého. Nabízíme i pronájem jen na dobu školního roku.

Poskytujeme slevy na zařízení bytu, možnost trvalého bydliště, slevy na pojištění a stěhovací práce a mnoho dalších. V rámci programu pro rodiny nabízíme řadu akcí. Můžete například využít možnost získat větší byt za cenu menšího nebo využít akcí na slevu na vybavení u našich partnerů.

Jsme schopni pomoci například s rekonstrukcí bytu na bezbariérový, s instalací sprchového koutu nebo zprostředkováním asistenčních služeb domácí péče.

Společnost RESIDOMO dokazuje svou společenskou odpovědnost nejen v oblasti problematiky bydlení, ale i v aktivitách, které pomáhají zlepšit život obyvatel Moravskoslezského kraje. Zakládáme komunitní centra pro seniory. Naši zaměstnanci pořádají pravidelné vánoční sbírky. Fandíme přírodě v Beskydech. Podporujeme podnikatele. Myslíme na děti našich nájemníků - Příměstské tábory se slevou pro nájemníky.

Pravidelně vydáváme informační magazín pro naše nájemníky.

Pamatujte na to, že s našimi nájemníky zůstáváme v kontaktu a snažíme se jim vždy vyjít vstříc. Není nic jednoduššího než začít bydlet s RESIDOMO.

Bydlete do týdne, bydlete s námi!

Služby

Pronájem bytů Pronájem nebytových prostor Zakládání komunitních center Pravidelné vánoční sbírky Informační magazín pro nájemníky Soutěže Nadace

Kontakty

Telefony

+420 840 114 115 Zákaznická linka

Emaily

info@residomo.cz

Odkazy

www.residomo.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba klientských center:

Po 08 - 17
Út 08 - 17
St 08 - 19
Čt 8 - 12 12:01 - 17
zavřeno
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

ČT 12-17 pro zvané klienty. V pondělí, v úterý a ve středu od 12:00 do 13:00 hodin probíhá polední přestávka, během které je provoz klientských center omezen na jednu přepážku, a proto v této době může docházet k mírnému prodloužení čekací doby.

Klíčová slova

pronájem bytů správa nemovitosti nájemní bydlení pronájem nebytových prostor pronájem Moravskoslezský kraj dlouhodobý pronájem byty volné byty byty k pronájmu nájemní bydlení Karviná nájemní bydlení Havířov nájemní bydlení Ostrava nájemní bydlení Frýdek-Místek nájemní bydlení Albrechtice nájemní bydlení Český Těšín nájemní bydlení Horní Suchá nájemní bydlení Stonava nájemní bydlení Šenov nájemní bydlení Orlová nájemní bydlení Petřvald nájemní bydlení Bohumín nájemní bydlení Doubrava nájemní bydlení Rychvald nájemní bydlení Hlučín nájemní bydlení Vratimov nájemní bydlení Opava nájemní bydlení Frýdland nad Ostravicí nájemní bydlení Frenštát pod Radhoštěm nájemní bydlení Kopřivnice nájemní bydlení Paskov nájemní bydlení Příbor nájemní bydlení Staříč nájemní bydlení Sviadnov RESIDOMO klientské centrum RESIDOMO nájemní bydlení pro rodiny okamžitý pronájem nájemní bydlení pro studenty nájemní bydlení pro seniory nájemní bydlení pro zaměstance spolubydlení

Kategorie

Byty, domy - správa a údržba Byty - prodej, pronájem Kanceláře - pronájem, služby

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu