Ověřená firma

RESIDOMO, s.r.o. – Klientské centrum Havířov

Lokality spadající pod toto klientské centrum: Albrechtice, Český Těšín, Havířov, Horní Suchá, Stonava, Šenov.

0 (0 hodnocení)

+420 840 114 115

Zákaznická linka

Popis činnosti

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice. Vlastníme a spravujeme na 44 tisíc bytů na Ostravsku a další nemovitosti, obytné domy a nebytové prostory, především na území Moravskoslezského kraje. Máme k dispozici až 500 volných bytů k okamžitému pronájmu, takže se můžete stěhovat do týdne!

Nabízíme Vám jistotu a garanci stabilního pronajímatele, širokou nabídku bytů od nejlevnějších až po plně vybavené manažerské byty, zkušený tým profesionálů, kteří Vám rádi pomohou, i kvalitní služby – nonstop havarijní linka, zákaznická linka, možnost registrace trvalého pobytu.

Můžete si vybrat mezi soukromím, bydlením ve dvou či se rozhodnout pro sdílené bydlení v bytě s vybavením pokojů i kuchyně nebo si zařídit byt podle svého. Nabízíme i pronájem jen na dobu školního roku.

Poskytujeme slevy na zařízení bytu, možnost trvalého bydliště, slevy na pojištění a stěhovací práce a mnoho dalších. V rámci programu pro rodiny nabízíme řadu akcí. Můžete například využít možnost získat větší byt za cenu menšího nebo využít akcí na slevu na vybavení u našich partnerů.

Jsme schopni pomoci například s rekonstrukcí bytu na bezbariérový, s instalací sprchového koutu nebo zprostředkováním asistenčních služeb domácí péče.

Pamatujte na to, že s našimi nájemníky zůstáváme v kontaktu a snažíme se jim vždy vyjít vstříc. Není nic jednoduššího než začít bydlet s RESIDOMO.

Bydlete do týdne, bydlete s námi!

Služby

Administrativní záležitosti Technické záležitosti Příjem žádostí Dotazy nájemníků Vyúčtování Drobné opravy Senior asistenční služby

Kontakty

Telefony

+420 840 114 115 Zákaznická linka

Emaily

info@residomo.cz

Odkazy

www.residomo.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba klientských center:

Po 08 - 17
Út 08 - 17
St 08 - 19
Čt 08 - 12 12:01 - 17
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

ČT 12-17 pro zvané klienty. V pondělí, v úterý a ve středu od 12:00 do 13:00 hodin probíhá polední přestávka, během které je provoz klientských center omezen na jednu přepážku, a proto v této době může docházet k mírnému prodloužení čekací doby.

Klíčová slova

klientské centrum Havířov klientské centrum RESIDOMO Havířov klientské centrum RESIDOMO RESIDOMO Havířov nájemní bydlení Albrechtice nájemní bydlení Český Těšín nájemní bydlení Horní Suchá nájemní bydlení Stonava nájemní bydlení Šenov pronájem nebytových prostor pronájem Moravskoslezský kraj dlouhodobý pronájem byty volné byty byty k pronájmu okamžitý pronájem nájemní bydlení pro rodiny nájemní bydlení pro seniory nájemní bydlení pro studenty nájemní bydlení pro zaměstance spolubydlení nájemní bydlení pronájem bytů

Kategorie

Byty, domy - správa a údržba Byty - prodej, pronájem Kanceláře - pronájem, služby

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu