Ověřená firma

Kozlovna l.p. 1874

Přijďte ochutnat naši kuchyni, která Vám nabídne například vynikající do křupava pečená vepřová kolena, pečená žebírka v domácí marinádě, steaky, křídla a jiné dobrůtky.

0 (0 hodnocení)

+420 271 720 997

Rezervace

Popis činnosti

Hledáte kvalitní restauraci a skvělý gurmánský zážitek v Praze? Pak neváhejte a navštivte nás!

Přijďte ochutnat naši kuchyni, která Vám nabídne například vynikající do křupava pečená vepřová kolena, pečená žebírka v domácí marinádě, steaky, křídla a jiné dobrůtky.

Pro velké gurmány stojí za zmínku kozlíkovské speciality, jako jsou například jehněčí burger nebo jehněčí klobásky, které jistě uspokojí všechny Vaše chutě. Neopomenutelnou samostatnou kapitolou jsou čerstvé saláty a dezerty naší výroby. Rádi bychom Vás upozornili na pravidelně aktualizované polední menu.

Čepujeme tankového Velkopopovického Kozla 11, Pilsner Urquell, Velkopopovický kozel tmavý a jako novinku točený Cider! V restauraci Kozlovna l.p. 1874 se vám snažíme nabídnout nejvyšší možný standard pivní kultury. Pivo je skladováno v tancích po pětistech litrech a od uvaření sládkem až po expedici do tanků, které naplní cisterna pivovaru, nepřijde s ničím jiným do styku.

Náš bar je rovněž zásoben širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů.

Kapacita je 112 míst, restaurace je rozdělena na prostor pro kuřáky a nekuřáky. Rádi pro Vás uspořádáme firemní oslavy, rauty, svatby, promoce a jiné společenské akce.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Pečená vepřová kolena Pečená žebírka Steaky Burgery Klobásky Tataráčky Těstoviny Polévky Čerstvé saláty Dezerty Denní menu Pivo z tanku Teplé nápoje Nealko

Služby

Restaurace Firemní oslavy Rauty Svatby Společenské akce

Značky

Velkopopovický kozel Pilsner Urquell Birell Rebel IPA Frisco Cider Martini Metaxa Coca-Cola Mattoni Red Bull Dilmah

Kontakty

Telefony

+420 271 720 997 Rezervace

Emaily

info@kozlovna1874.cz

Odkazy

www.kozlovna1874.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu