Ověřená firma

Pytloun Design Hotel****

Hotel se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce. Všechny pokoje hotelu s osobitým designem jsou nekuřácké.

0 (0 hodnocení)

+420 486 109 850

Popis činnosti

Hledáte komfortní ubytování v Liberci a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás Pytloun Design Hotel! Hotel s vlastní restaurací se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce. Všechny pokoje hotelu s osobitým designem jsou nekuřácké.

Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s možností nákupu drobného doplňkového zboží, personál hovoří anglickým jazykem.

Stylová thajsko-japonská restaurace SAIKO Cuisine nabízí 30 míst k sezení v horní části restaurace a spodní část pro 30 osob (vhodnou také jako školicí místnost). Náš šéfkuchař pro Vás připravuje speciality inspirované jihoasijskou a japonskou kuchyní. Zajistíme také firemní akce, rauty či oslavy s ojedinělým kulinářským zážitkem.

Připravili jsme pro Vás nový jídelní lístek. Přijďte a ochutnejte některou z našich specialit thajské a japonské kuchyně. Těšíme se na Vás. V letních měsících je otevřena venkovní terasa s dětským koutkem.

Neváhejte tedy a využijte nabídky našeho hotelu a nechte se unést jedinečným designem. Budeme rádi, když si vyberete právě náš hotel, věříme, že budete spokojeni.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Švédské stoly Večerní menu Degustační menu

Služby

Ubytovací služby Restaurační služby Možnost parkování Wi-Fi zdarma Denně zdarma káva a čaj 32" LCD TV se satelitním příjmem Room service a kavárna 24 hodin denně Tři speciální polštáře, kvalitní matrace Velmi kvalitní toaletní potřeby Zdarma zapůjčení deštníku Zdarma denní tisk či zapůjčení filmů na DVD Možnost kongresu Ubytování s domácími mazlíčky

Kontakty

Telefony

+420 486 109 850 hlavní telefon
+420 774 484 003 další telefon

Emaily

info@pytloun-hotels.cz

Odkazy

www.design-hotel.cz
www.liberec-ubytovani.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop Dnes
Ne nonstop

Check-in / Check-out 14.00 / 12.00

Klíčová slova

hotel ubytování pokoje restaurace hotel Liberec ubytování Liberec volné pokoje Liberec restaurace Liberec rezervace pokoje Liberec ubytování s mazlíčky Liberec Design Hotel Design Hotel Liberec Saiko Cuisine Saiko Cuisine Liberec thajská restaurace Liberec thajsko-japonská restaurace Liberec sashimi Liberec sushi Liberec japonská restaurace Liberec švédské stoly Liberec

Kategorie

Hotely Restaurace Ubytování v soukromí

Platební metody

  • American Express
  • hotově
  • VISA
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu