Pohřební služba - Kopáček Josef

"Kdo žije v srdcích těch, jež opustil, ten nezemřel."

0 (0 hodnocení)

+420 733 777 598

Popis činnosti

Jsme zde pro Vás v těžkých chvílích, kdy je potřeba se naposledy rozloučit s blízkým člověkem. Přestože nedokážeme zmírnit Váš zármutek, rádi pomůžeme radou nebo službou a zajistíme vše potřebné, aby pohřeb proběhl důstojně a podle Vašeho přání.

Při úmrtí doma nebo mimo zdravotnické zařízení Vám zajistíme nonstop převozy zesnulých. Postaráme se také o následný převoz na místo pohřbu. Pohřeb zařídíme přesně podle Vašich přání. Ať již chcete pohřeb do země nebo kremaci, bez smutečního obřadu, nebo s rozloučením v kostele či smuteční síni.

Urnu se zpopelněnými ostatky si můžete vyzvednout v naší pohřební službě zhruba čtyři týdny po pohřbu. Abychom Vám těžkou situaci co nejvíce ulehčili, nabízíme Vám komplexní pohřební i hřbitovní služby.

Kromě převozu zesnulého a vybavení pohřbu se postaráme také o smuteční květinovou výzdobu (pohřební věnce, květiny na rakev a jiná smuteční vazba). Zakoupíte u nás také hřbitovní zboží.

Pokud budete chtít využít služeb právě našeho pohřebního ústavu, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Produkty

Smuteční květinová vazba Kytice na rakev Květinové věnce Urny Hřbitovní zboží

Služby

Převozy zesnulých Poslední rozloučení v obřadní síni Církevní pohřby v kostelech a kaplích Uložení do hrobu či kremace Kremace bez obřadu Uvázání smuteční květinové vazby, kytice na rakev Prodej uren

Kontakty

Telefony

+420 733 777 598 hlavní telefon
+420 733 777 603 Mobile

Emaily

ps.kopacek@seznam.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzba-kopacek.cz

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Pracovní doba:

Po 7:30 - 15
Út 7:30 - 15
St 7:30 - 15
Čt 7:30 - 15
7:30 - 15 Dnes

Sepsání objednávky je možné i po pracovní době, a to na základě telefonické dohody.

Klíčová slova

převozy zesnulých pohřby smuteční kytice urna, urny nonstop služba pohřební služby pohřební služba pohřeb kremace smuteční obřad hřbitovní zboží smuteční vazba smuteční výzdoba prodej uren církevní pohřby hřitovní služby rozloučení bez obřadu poslední rozloučení pohřeb Nové Město na Moravě pohřebka Nové Město na Moravě převozy zesnulých Nové Město na Moravě pohřeb Žďár nad Sázavou pohřebka Žďár nad Sázavou převozy zesnulých Žďár nad Sázavou

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Krematoria

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu