Ověřená firma

Pohřební služba - Kopáček Josef

0 (0 hodnocení)

+420 566 615 850

Akční nabídka

Popis činnosti

Pohřební služba JOSEF KOPÁČEK v Novém Městě na Moravě je zde pro Vás v těžkých chvílích, kdy je třeba se naposledy rozloučit s blízkým člověkem. Přestože nedokážeme zmírnit Váš zármutek, rádi pomůžeme radou nebo službou a zajistíme vše potřebné, aby pohřeb proběhl důstojně a podle Vašeho přání.
Při úmrtí doma nebo mimo zdravotnické zařízení zajistíme nonstop převozy zesnulých. Postaráme se také o následný převoz na místo pohřbu.
Podle přání pozůstalých vyřídíme pohřeb do země nebo žehem, s obřadem, případně pohřeb bez obřadu. Urnu se zpopelněnými ostatky si můžete vyzvednout v naší pohřební službě zhruba čtyři týdny po pohřbu. Abychom Vám těžkou situaci co nejvíce ulehčili, nabízíme Vám komplexní pohřební i hřbitovní služby. Kromě převozu zesnulého a vybavení pohřbu se postaráme také o smuteční květinovou výzdobu (pohřební věnce, květiny na rakev a jiná smuteční vazba). Zakoupíte u nás také hřbitovní zboží.
Pokud budete chtít využít služeb právě našeho pohřebního ústavu, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Služby

převozy zesnulých poslední rozloučení v obřadní síni v Novém Městě na Moravě s následným uložením do hrobu či kremací církevní pohřby v kostelech a kaplích s následným uložením do hrobu či kremace kremace bez obřadu uvázání smuteční květinové vazby, kytice na rakev prodej uren

Kontakty

Telefony

+420 566 615 850 hlavní telefon
+420 733 777 603 Mobile

Emaily

ps.kopacek@seznam.cz

Odkazy

pohrebnisluzba-kopacek.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 16 Dnes
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16
Čt 7:30 - 16
7:30 - 16

Pracovní doba dle telefonické domluvy.

Klíčová slova

převozy zesnulých pohřby smuteční kytice urna, urny nonstop služba

Kategorie

Pohřební služby, ústavy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu