Ověřená firma

T.D.V. TISKÁRNA - Vladimír Dilhof

RYCHLOST - CENA - KVALITA

0 (0 hodnocení)

+420 777 636 526

Popis činnosti

Jsme flexibilní firma, která se specializuje na běžný tisk i speciální zakázky, jak malých nákladů, tak i velkých sérií.

Naším prvořadým cílem je dosažení nejvyšší kvality při zachování zajímavých cen a díky tomu tedy i co nejvyšší spokojenost zákazníka.
Dá se tedy říci, že zajišťujeme kompletní polygrafické služby od A do Z pod „jednou střechou“.

V naší nabídce dnes nechybí ani malonákladový digitální tisk. Výroba tiskovin touto technologií nám umožňuje vyjít našim zákazníkům vstříc a vyrobit jin zakázku i tzv na počkání a to jak z donesených podkladů, tak i za situace, kdy zákazníkovi zhotovíme návrh na míru v našem DTP.

Produkty

velkoobjemový tisk digitální, malonákladový tisk - LZE I "NAPOČKÁNÍ" prospekty, letáky brožury, publikace (vč. vazby - V1, V2, spirálová-hřebenová) katalogy, časopisy plakáty do formátu A2 kalendáře (nástěnné do formátu A2, stolní, kapesní, plánovací) pohlednice všech formátů vč. skládacích samolepky tiskopisy vizitky vstupenky, účtenky pozvánky svatební a jiná oznámení booklety jídelní lístky slohy (desky) s klopami i bez šanony s vlastním designem (čtyřděrové a dvouděrové-pákové) dopisní papíry návody, záruční listy, formuláře výroční zprávy poznámkové bloky A4, A5, A6 (lepené i vázané) tiskopisy na samopropis - faktury, dodací listy, atd. (s číslováním, perforací a lepením do bloků) akcie, cenné firemní papíry laminování (lesk/mat) výsek, ražba, rylování, perforace, číslování

Kontakty

Telefony

+420 777 636 526 hlavní telefon
+420 548 211 429 kancelář
+420 777 052 362 mobilní telefon

Emaily

tdv@tdv.cz

Odkazy

www.tdv.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16
Čt 7 - 16
7 - 16
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Klíčová slova

tiskopisy Brno tiskárna Brno tisk Brno digitální tisk Brno ofsetový tisk Brno expresní tisk Brno velkooběmový tisk Brno vizitky Brno svatební oznámení Brno ofsetový tisk digitální tisk tradiční ofsetový tisk

Kategorie

Tisk, tiskárny a tiskařské práce

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu