Ověřená firma

Jiřina Křížová - Správa nemovitostí Praha 8

Hledáte správce pro Váš bytový dům nebo jinou nemovitost? Pro Prahu 8 je zde naše společnost správa nemovitostí - Jiřina Křížová.

0 (0 hodnocení)

+420 604 202 620

Popis činnosti

Poskytujeme kompletní organizační správu pro bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek a panelových domů.

Pod pojmem správa nemovitostí se míní převzetí domu od bývalého správce ( kompletní kontrola objektu, zajištění protokolárního předání všech dokumentů a dokladů k nemovitosti, výpočtové listy s platebními údaji pro nájemníky či vlastníky, kontrola správnosti vedení účetnictví), předpis a evidence plateb, vedení účetnictví, technická správa nemovitostí.

Dalšími službami spojenými se správou nemovitostí také mohou být právní služby, poradenství, stavební dozor, služby daňového poradce, zpracování statistických výkazů, podkladů pro úvěr či pro vyřízení dotací.

Svěřte svou nemovitost do rukou odborníků. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Služby

převzetí domu od bývalého správce správa nemovitostí technická správa nemovitostí vedení účetnictví předpis a evidence plateb pravidelná kontrola stavu nemovitosti pojištění domu zajištění odečtů měřidel spotřeby tepla a vody pravidelné zpracování čtvrtletních úč. uzávěrek

Kontakty

Telefony

+420 604 202 620 hlavní telefon
+420 252 547 124 Tel.

Emaily

sprava.JK@seznam.cz

Odkazy

www.nemovitosti-krizova.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu