MUDr. Jaroslav Bludovský

Naši ordinaci můžete navštívit v ordinačních hodinách v Poliklinice Prosek. Přijít můžete bez objednání.

0 (0 hodnocení)

+420 266 010 235

Popis činnosti

Provádíme preventivní prohlídky i speciální zákroky. Zabýváme se poruchami sluchu a rovnováhy, léčíme nedoslýchavost, opakované záněty středního ucha, ušní šelesty a závratě. V naší ORL ordinaci provedeme audiometrii, tympanometrii a další potřebná vyšetření.

Vyšetříme nosní i krční mandle. Zajistíme odstranění nosních polypů, nosních či krčních mandlí a úpravu deformované nosní přepážky na specializovaném klinickém pracovišti podle výběru klienta.

Léčíme dýchací obtíže, polykací obtíže, chrapot či kašel a zabýváme se obtížemi spojenými se slinnými žlázami. Vyšetříme zvětšené krční lymfatické uzliny. Zabýváme se také syndromem spánkové apnoe.

Ordinace je pro pacienty otevřena bez objednání, poslední pacient bude ošetřen 30 minut před koncem ordinační doby.

Provádíme preventivní vyšetření i specializované zákroky. Ordinace je plně vybavena všemi potřebnými vyšetřovacími pomůckami, čímž zkracujeme čas všech vyšetření.

Jako moderní ordinace dbáme na vstřícný přístup k pacientům, aby se u nás cítili dobře od příchodu do čekárny až do skončení vyšetření nebo zákroku.

Služby

Ušní: Nedoslýchavost Záněty středního ucha Audiometrie Tympanometrie Nosní: Chronické záněty Vyšetření nosních i krčních mandlí Alergické rýmy Krční: Dýchací a polykací obtíže Syndrom spánkové apnoe Chrápání

Kontakty

Telefony

+420 266 010 235 hlavní telefon

Emaily

j.bludovsky@seznam.cz Prosím uvádějte zpětný kontakt, nejlépe e-mail

Odkazy

http://www.orl-bludovsky.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 12 12:30 - 18 Dnes
Út 7:30 - 12 12:30 - 15
St 7:30 - 12 12:30 - 14:30
Čt 7:30 - 12 12:30 - 15
7:30 - 12
So zavřeno
Ne zavřeno

V sudé týdny není v pátek ordinace, poslední pacient bude ošetřen nejpozději 30 minut před koncem pravidelné ordinační doby

Klíčová slova

ušní nosní krční lékař Praha 9 ORL poliklinika MUDr. Bludovský Prosek poruchy sluchu nedoslýchavost zánět středního ucha ušní šelest audiometrie Praha 9 tympanometrie Praha 9 sluchadla Praha 9 záněty nosní dutiny Praha 9 onemocnění horních cest dýchacích spánková apnoe Praha 9 chrápání Praha 9

Kategorie

Ušní, nosní a krční choroby Lékaři Alergologie a imunologie

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu