Ověřená firma

Veterinární klinika Kleisslova

51 (5 hodnocení)

+420 377 533 461

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte veterináře v Plzni? Pokud ano, hledat již nemusíte a přijďte k nám! Pro naše klienty máme k dispozici 3 vyšetřovny, 2 operační sály, předoperační přípravnu, pooperační boxy. Vlastní laboratoř pro koprologické vyšetření, vyšetření moče, poševní cytologii, mikroskopické vyšetření ektoparazitů. Provádíme ortopedické operace, operace páteře, gynekologické operace, operace dutiny břišní, běžná interní vyšetření.

Jako jediná veterinární klinika v Plzni zajišťujeme pro Vás a hlavně pro Vaše zvířecí mazlíčky veterinární sanitní službu!!!

Možnost laboratorního hematologického vyšetření kdykoliv během 24 hodin i o sobotách a nedělích a konzultace se specialisty. Přístrojové vybavení: RTG, sonografie, ultrazvukové čištění zubního kamene, laserterapie, inhalační narkóza, ophtalmoskop, EKG.

V současné době máme tři moderně zařízené ordinační místnosti s bohatě vybavenou lékárnou. Při Vašem příchodu se můžete posadit do čekárny nebo v případě příznivého počasí využít lavičky v prostorách před klinikou. K parkování slouží parkovací místa před klinikou. Máme dva kvalitně vybavené operační sály septický a aseptický, rentgenologické pracoviště, hospitalizační místnost a sklad krmiv.

Jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale také králíčky, malé hlodavce.

NONSTOP provoz: Jsme nejstarší nově vzniklou klinikou pro malá zvířata s nonstop provozem, který jsme zahájili 1. 6. 1992.

Služby

Pro naše klienty máme k dispozici 3 vyšetřovny, 2 operační sály předoperační přípravnu, pooperační boxy Vlastní laboratoř pro koprologické vyšetření, vyšetření moče poševní cytologii, mikroskopické vyšetření ektoparazitů Provádíme ortopedické operace, operace páteře gynekologické operace, operace dutiny břišní běžná interní vyšetření Možnosti konzultace se specialisty fyzioterapie psů RTG, sonografie ultrazvukové čištění zubního kamene laserterapie, inhalační narkóza ophtalmoskop, EKG

Kontakty

Telefony

+420 377 533 461 hlavní telefon
+420 377 541 120 Fax

Emaily

veterinakz@volny.cz

Odkazy

www.veterinakleisslova.cz website

Hodnocení

Prostředí
54
Přístup lékaře
50
Odbornost
54
Ordinační doba, délka čekání
46
 • 100 od , 15.02.2018 23:00
  Absolutní spokojenost.
 • 10 od , 16.06.2017 13:21
  Nedoporučuji.
 • 35 od , 20.12.2016 17:19
  Čekací doba je hrozná. Když se chcete objednat, tak to prý nejde a pak čekáte čtyři hodiny, protože před vámi chodí lidi, co jsou prý objednaní.

Kontakty

Působíme v okolí až 70 km od sídla

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

SANITNÍ VETERINÁRNÍ SLUŽBA PLZEŇ NONSTOP: mobil 603 186 816

Klíčová slova

veterinář Plzeň koprologie cytologie hematologie zvířata laseroterapie RTG veterina koně sanitní veterinární služba Plzeň dermatologie sonografie veterinární převozní sanitní služba veterinární klinika fyzioterapie psů fyzioterapie koček

Kategorie

Veterinář

Platební metody

 • hotově
 • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu