Ověřená firma

Profi účto - daně s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 776 829 910

Popis činnosti

Bc. Jaroslava Šálanská, DiS., CA nabízí účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a další účetní služby v regionu Praha a okolí již od 1. 4. 1997. Pro zkvalitnění služeb byla 21. 8. 2013 založena společnost Profi účto – daně s.r.o., která nabízí veškeré účetní služby, jako např. daňová evidence, účetnictví (podvojné účetnictví), daňové poradenství, zpracování mezd, DPH, controling, rekonstrukce účetnictví a další účetní služby. Jaroslava Šálanská jako jednatelka vede účetnictví (podvojné účetnictví) fyzickým i právnickým osobám a veškeré účetnictví (podvojné účetnictví) ochotně zpracuje i ve vašem účetním programu.

Daňové poradenství:
Mimo účetnictví (podvojné účetnictví), zpracování mezd a další účetní služby nabízí společnost Profi účto – daně s.r.o. také daňové poradenství v regionu Praha a okolí. Pro daňové poradenství samozřejmě vlastní potřebný certifikát. Daňové poradenství je poskytováno individuálně a pomáhá odhalit rizikové oblasti. Kvalitní daňové poradenství tak vaší společnosti ušetří čas i finance.

Zpracování mezd:
Profi účto – daně s.r.o. pro vaši společnost zajistí veškeré zpracování mezd. Vždy dbá na to, aby zpracování mezd bylo rychlé a odpovídalo všem daným požadavkům. Zpracování mezd může být vhodným doplňkem pro ostatní účetní služby, ale lze si ho objednat i samostatně. Externí zpracování mezd je výhodné nejen pro menší společnosti, ale často je využívají i větší firmy.

Účetní služby:
Hledáte účetní služby v regionu Praha a okolí? Profi účto – daně s.r.o. vám ochotně zpracuje účetnictví (podvojné účetnictví), provede daňové poradenství, zpracování mezd a další účetní služby. Účetní služby podle požadavku může poskytnout i přímo ve vaší společnosti ve vašem účetním programu. Prioritou naší firmy je spokojený zákazník. Firma dbá na to, aby její účetní služby byly kvalitní a včasné.

Kontaktní osoby:
Bc. Jaroslava Šálanská, DiS.
210 320 667, info@profi-ucto-dane.cz

David Šálanský - účetní
775 996 433, david@profi-ucto-dane.cz

Služby

Vedení účetnictví Daňová evidence Mzdový servis Daně Zastupování před úřady Dohled nad klientem Seznamování klienta se změnami Jednorázové zpracování daňové evidence Jednorázové zpracování závěrky Zpracování podkladů pro potřeby leasingu Kontrolní činnost Zastupování klienta při kontrolách na sociální správě a zdravotních pojišťovnách Zpracování měsíčních hromadných platebních příkazů k platbám mezd a odvodů Vypracování dohod o ukončení pracovního poměru a výpovědí z pracovního poměru Sledování termínů povinných školení

Kontakty

Telefony

+420 776 829 910 hlavní telefon

Emaily

info@profi-ucto-dane.cz

Odkazy

www.profi-ucto-dane.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30 Dnes
St 8 - 16:30
Čt 8 - 16:30
8 - 16:30

Klíčová slova

účetnictví Praha 5 mzdový servis Praha 5 daňové poradenství Praha daně Praha 5 účetní Praha 5 daňová evidence Praha 5 mzdy Praha 5 účetní závěrky Praha 5 vedení účetnictví Praha 5 účetní supervize Praha 5 daňová přiznání Praha 5 mzdové účetnictví Praha 5

Kategorie

Účetnictví Účetnické poradenství Daňové poradenství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu